Działalność on-line 

Mulieres Hair & Body

80-376 Gdańsk, Czerwony Dwór 24
(Parter) Mapka
730-941-434
s...@mulieres.pl pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 21:00
sob9:00 - 18:00
Działalność on-line 

O nas

piękne włosy? zadbana skóra głowy? wypielęgnowana cera? estetyczne dłonie? zdrowe stopy? niewiarygodne rzęsy?... przyjdź do nas i przekonaj się sama!
pełno nowości - lato pod znakiem zdrowia - oxyzen w mulieres.

Mulieres Hair&Body to salon, który charakteryzuje nowoczesne i kompleksowe podejście do kosmetyki i fryzjerstwa. Oferuje nie tylko usługi z zakresu strzyżenia i koloryzacji włosów, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, ale także nowatorskie rozwiązania w zakresie dolegliwości skóry głowy, wypadania włosów oraz odbudowy ich struktury.
Nasz personel to wykwalifikowani pracownicy oraz entuzjaści stawiający na ciągły rozwój. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, przenosząc fryzjerstwo i kosmetykę na wyższy poziom zaawansowania. Nasza praca, to nasza pasja, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. 
Jako jedni z niewielu jesteśmy przyjaźni osobom stawiającym na naturalne rozwiązania. Pracujemy na produktach marki z.one concept, arkana, podopharm oraz Victoria Vynn. Kosmetyki te są pozbawione składników, których wpływ na ludzki organizm jest niejednoznaczny. Z naszych usług mogą bezpiecznie korzystać kobiety w ciąży oraz osoby narażone na odczyn alergiczny. Substancje aktywne zawarte w produktach z.oneconcept to m.in. organiczne ekstrakty z owoców, aminokwasy, proteiny mleka oraz naturalne olejki. Ponadto postawiliśmy na markę, której produkty nie zawierają składników zwierzęcego pochodzenia, czyniąc tym samym ukłon w kierunku wielbicieli wegańskich kosmetyków.  
Wierzymy, że siła tkwi w naturze, dlatego codziennie udowadniamy, że przy pomocy naturalnych kosmetyków można osiągnąć profesjonalny efekt, zadowalający nawet najbardziej wymagającą klientelę. Jesteśmy także świadomi tego, że rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że szukają oni kosmetyków bezpiecznych i skutecznych. Nam także bliska jest taka idea, dlatego wprowadziliśmy na trójmiejski rynek usług, usługi które pozostają w zgodzie ze środowiskiem, a przy tym ich skuteczność jest oparta na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. 
Postanowiliśmy także uzupełnić naszą ofertę o nowatorskie rozwiązania w zakresie pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Zaburzona fizjologiczna aktywność skóry głowy objawia się m.in. nadmierną utratą włosów oraz łupieżem. Przypadłości, te rzutują nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na zdrowie. Wprowadziliśmy więc zabiegi, które wspomogą leczenie dermatologiczne i uzupełnią kuracje w oparciu o naturalne substancje aktywne.  
Zakres naszych usług pokazuje, że salon Mulieres Hair&Bodyto miejsce nowatorskie i przemyślane, a przy tym atrakcyjne cenowo.

Przykładowe ceny
fryzjerstwo:
strzyżenie damskie od 30 pln
strzyżenie męskie od 20 pln
czesanie od 40 pln
zabiegi na skórę głowy od 140 pln
zabiegi na włosy od 70 pln
koloryzacja od 140 pln
flamboyage od 220 pln
baleyage od 150 pln
sombre/ombre od 220 pln
koloryzacja męska od 99 pln
zabieg oxyzen od 140 pln

kosmetyka:
manicure od 40 pln
manicure hybrydowy 80 pln
przedłużanie paznokci od 120 pln
wzmocnienie naturalnej płytki od 90 pln
pedicure od 70 pln
pedicure hybrydowy 100 pln
pedicure leczniczy/medyczny od 140 pln
makijaż od 120 pln
zabiegi na twarz od 40 pln
zabiegi na ciało od 190 pln
zabiegi arkana od 120 pln
zabiegi peelingami dermoestetycznymi (kwasy) od 200 pln
mezoterapia mikroigłowa od 200 pln
mezoterapia bezigłowa od 150 pln
karboksyterapia od 80 pln
henna od 20 pln
depilacja woskiem od 10 pln
lifting rzęs 100 pln
zabieg oxyzen od 49 pln

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »