Multilocatio

Multilocatio

Wybierz numer

798-471-471
b...@multilocatio.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Multilocatio Kolbudy 4
  • Zdjęcie 2/29 - Multilocatio Kolbudy 3
  • Zdjęcie 3/29 - Multilocatio Kolbudy 2
  • Zdjęcie 4/29 - Multilocatio Kolbudy +26 1
 

O nas

Jesteśmy Firmą zajmującą się wynajmem Kamperów i Przyczep Campingowych. Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czy wynająć i przeżyć wyjątkowy urlop nie zastanawiaj się! Czas spróbować czegoś innego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Niezapomniana przygoda w zasięgu ręki!
Zamiast hoteli i natłoku ludzi – własna ekskluzywna, prestiżowa przyczepa lub kamper, brzmi świetnie. W przyczepie i kamperze nie zabraknie Ci niczego, są one w pełni wyposażone. Komfort, luksus i wygoda! Wymarzone wakacje i odpoczynek, nad morzem, w górach lub za granicą o każdej porze.

Wygoda
Kamper to świetne rozwiązanie dla osób kochających podróże, oraz niezależność. Kiedy zdecydujemy się na podróżowanie kamperem zdecydowanie daje nam to poczucie wolności i wygody, którą tak bardzo sobie cenimy. Jest to idealny sposób na zwiedzania świata bez martwienia się o rezerwacje miejsc noclegowych, czy pogodę. Jego wnętrze przystosowane jest do większej ilości osób, zapewnia miejsce do wygodnego spania, oraz przygotowywania wspólnych posiłków. Jest to idealny pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi.

Bliskość Natury
Podróżowanie to zazwyczaj kilkudniowa, a nawet kilkutygodniowa wyprawa, podczas której pokonujemy kolejne odcinki trasy i osiągamy poszczególne cele podróży. Mamy wiele do wyboru miejsc przystankowych tak jak pola campingowe, parkingi lub „na dziko”. Dzięki temu nasz wolny czas spędzamy aktywnie, blisko natury. Podróżując kamperem sami wybieramy widok za oknem, który przywita nas rano przy świeżo zaparzonej kawie.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i napisz do nas!

Pełną ofertę wynajmu znajdziesz na stronie www.multilocatio.pl

Multilocatio Sp. z o.o.
ul. Edmunda Nagórskiego 8
83-050 Kolbudy
tel. + 48 574 993 688
e-mail: biuro@multilocatio.pl