Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o.

81-531 Gdynia, Wielkopolska 227 Mapka
739-009-007
g...@multiprojekt.pl pokaż
www.multiprojekt.pl
/multiprojekt.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Pracujemy zdalnie. Spotkanie w biurze możliwe po wcześniejszym umówieniu się.
Kolejny tydzień w domu? Wykorzystaj ten czas na bezpłatne szkolenie z nami. W swojej ofercie posiadamy rozwinięty program szkoleniowy przeznaczony dla osób pracujących w firmach związanych z automatyką przemysłową oraz studentów.
Zapraszamy na bezpłatne webinaria: Weintek, programowanie w Codesys, MES zarządzanie produkcją, napędy Copley, protokół MQTT w IoT (internecie rzeczy) i wiele innych. Poznaj najnowsze możliwości automatyki!

O nas

Oferowane przez nas komponenty automatyki przemysłowej są cenione przez naszych Klientów na całym świecie.

Multiprojekt Automatyka jest dostawcą komponentów automatyki przemysłowej i budynkowej. Firma jest dystrybutorem na terenie kraju produktów marek: Weintek, Estun, LinMot, Crevis, Hiwin, Fatek, Micno, Trio Motion, Copley, Sesame. Firma prowadzi również pełne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i szkolenia otwarte. Zapewnia kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy klienta, poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z magazynu, po wsparcie techniczne przy uruchomieniu – co wyróżnia ją na tle konkurencji. Firma jest producentem elementów automatyki domowej i właścicielem marki Esea. Dodatkowo świadczy usługi z zakresu obróbki mechanicznej CNC we własnej pracowni mechaniki.
 
W latach 2017-2020 Multiprojekt realizuje projekt badawczo-rozwojowy dofinansowany ze środków UE. Projekt polega na stworzeniu pierwszych na świecie robotów 6-osiowych, których konstrukcja oparta będzie na materiałach kompozytowych i autorskich przekładniach mimośrodowych.
 
Multiprojekt Automatyka w ostatnim czasie rozwija również swoją ofertę programistyczną w zakresie aplikacji webowych (autorski system realizacji produkcji MES).

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo