Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o.

Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o.

Wybierz numer

739-009-007
g...@multiprojekt.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/8 - Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o. Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o. Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o. Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o. Gdynia +5 1
 

TV Filmy

33

Multiprojekt Automatyka

O nas

Oferowane przez nas komponenty automatyki przemysłowej są cenione przez naszych Klientów na całym świecie.
Multiprojekt Automatyka jest dostawcą komponentów automatyki przemysłowej i budynkowej. Firma jest dystrybutorem na terenie kraju produktów marek: Weintek, Estun, LinMot, Crevis, Hiwin, Fatek, Micno, Trio Motion, Copley, Sesame. Firma prowadzi również pełne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i szkolenia otwarte. Zapewnia kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy klienta, poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z magazynu, po wsparcie techniczne przy uruchomieniu – co wyróżnia ją na tle konkurencji. Firma jest producentem elementów automatyki domowej i właścicielem marki Esea. Dodatkowo świadczy usługi z zakresu obróbki mechanicznej CNC we własnej pracowni mechaniki.
 
W latach 2017-2020 Multiprojekt realizuje projekt badawczo-rozwojowy dofinansowany ze środków UE. Projekt polega na stworzeniu pierwszych na świecie robotów 6-osiowych, których konstrukcja oparta będzie na materiałach kompozytowych i autorskich przekładniach mimośrodowych.
 
Multiprojekt Automatyka w ostatnim czasie rozwija również swoją ofertę programistyczną w zakresie aplikacji webowych (autorski system realizacji produkcji MES).