Muskat & Wicher Nieruchomości Sp. z o.o.

Muskat & Wicher Nieruchomości

Wybierz numer

58 888-28-02
b...@muskat.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Muskat & Wicher Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Muskat & Wicher Nieruchomości Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Muskat & Wicher Nieruchomości Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Muskat & Wicher Nieruchomości Gdańsk +12 1
 

Artykuły o nas

O nas

Butikowe biuro nieruchomości. 20 lat doświadczenia. Trójmiasto i okolice. 10 agentów. Sprzedaż & Wynajem. Wyszukiwanie i sprzedaż gruntów inwestycyjnych i komercyjnych.
Doradzamy setkom klientów jakie nieruchomości kupić. W co zainwestować. Pomagamy młodym małżeństwom kupić pierwsze „M”. Później jak je zamienić na większe. Sprzedajemy mieszkania i domy. Wynajmujemy apartamenty i lokale.  Home Staging.
Szukamy gruntów inwestycyjnych. Pracujemy z deweloperami i osobami prywatnymi. Zmieniamy miasto. Kreujemy przestrzeń. Nie nudzimy się w pracy.
Mikołaj Muskat, Maciej Wicher

Oceny (4)

Lil
Termin usługi: czerwiec 2024

Nie polecam. Agent udaje, że nie pamięta ustaleń dotyczących sprzedaży. Priorytetowo traktuje tylko swojego klienta sprzedającego, a kupujący to dla niego zwykły śmieć

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

1.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2023

Mieliśmy przyjemność kupować mieszkanie za pośrednictwem biura Muskat & Wicher, a konkretnie Pani Agnieszki Muller, i jesteśmy zachwyceni profesjonalnym i rzetelnym podejściem Pani Agnieszki do całego procesu, od prezentacji nieruchomości, przez negocjacje ze stroną sprzedającą, uregulowanie stanu prawnego nieruchomości i poprowadzenie transakcji zakupu. Należy dodać, że była to bardzo skomplikowana sprzedaż, gdzie po drugiej stronie mieliśmy wielu spadkobierców! Pani Agnieszka stanęła na wysokości zadania w każdym aspekcie. Bez jej fachowego pośrednictwa nie zdecydowalibyśmy się na zakup tego mieszkania, mimo, że z miejsca chwyciło nas za serce. Jesteśmy Pani Agnieszce za to bardzo wdzięczni i gorąco Ją polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Simon Hammershoj
Termin usługi: grudzień 2022

Thanks to Agnieszka and her colleagues at Muskat & Witcher. They helped us find exactly what we were looking for in Gdansk and have been very helpful during the whole process. Communication with Agnieszka was quick and efficient and any potential language barriers were easily solved. Can highly recommend to anyone looking for accommodation.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Marta
Termin usługi: grudzień 2022

Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Fachowa pomoc na każdym etapie naszej współpracy. Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani bardzo polecamy Panią Agnieszkę i biuro Muskat & Wicher

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0