My Football Schools

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411
(5 piętro) Mapka
 
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni
579-973-343, 579-973-343
b...@my-football.pl pokaż
my-football.pl

Napisali o nas

  • Rekordowe nabory do My Football Schools
    Rekordowe nabory do My Football Schools artykuł sponsorowany 10 września 2019 Trwają zapisy do jednej z największych akademii piłkarskich dla dzieci w północnej Polsce. My Football Schools oraz My 1st Football zapraszają wszystkich małych piłkarzy oraz...

O nas

Witaj w My Football Schools - Akademii Jutra - największej sieci nowoczesnych akademii piłkarskich w północnej Polsce. Zarażamy pasją do piłki nożnej na terenie całego Trójmiasta i w wielu innych miastach na Pomorzu. Już od 2 roku życia!

Trwają zapisy do największej sieci akademii piłkarskich dla dzieci w północnej Polsce. My Football Schools oraz My 1st Football zapraszają wszystkich małych piłkarzy oraz piłkarki w wieku od 2 do 12 lat na niezapomnianą piłkarską przygodę! Zajęcia odbywają się na terenie całego Trójmiasta oraz w kilkunastu innych oddziałach na terenie całego woj. pomorskiego oraz woj. warmińsko-mazurskiego.

My Football Schools to największa sieć nowoczesnych akademii piłkarskich w północnej Polsce. MFS zaraża pasją do piłki nożnej w aż 12 (!) miastach na terenie całego Pomorza. W 50 grupach treningowych trenuje blisko 500 zawodników. MFS prowadzi nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Celem Akademii jest przede wszystkim nauczyć dziecko grać w piłkę ale też zarazić wielką pasją do tego sportu. Przykładamy też dużą wagę do wychowania zawodnika w duchu Fair Play i uczciwej rywalizacji. Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, pasjonaci futbolu z odpowiednim podejściem do małych piłkarzy.

Akademia Piłkarska MFS dba aby zajęcia odbywały się w możliwie najlepszych warunkach. -Ogrzewane, całoroczne hale piłkarskie, wysokiej jakości orliki oraz odpowiednio przygotowane boiska naturalne to w MFSie norma.

Akademia oferuje też bezpieczny, dopasowany sprzęt do wieku zawodników oraz ubezpieczenie PZU Sport dla każdego. MFS posiada również nowoczesny system zarządzania oraz autorski system szkolenia – My Football Coaching System z podziałem na dwie ścieżki rozwoju: podstawową i ukierunkowaną.

Nasze drużyny regularnie biorą udział w wielu turniejach oraz w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZPN. Ze względu na skalę projektu, dla najzdolniejszych organizujemy też cykliczne zgrupowania kadr regionalnych MFS oraz dedykowane obozy piłkarskie oraz półkolonie.

My Football Schools organizuje też własne rozgrywki ligowe dla najmłodszych - My Football FUN League, które biją rekordy popularności.

Masz 2 lub 3 latka?

Koniecznie sprawdź My 1st Football. To najbardziej piłkarskie zajęcia dla Twojego maluszka z aktywnym udziałem Rodzica. Udział w zajęciach M1F gwarantuje harmonijny rozwój fizyczny, uczy systematyczności, dobrej organizacji i zdrowej dyscypliny. Udział w zajęciach My 1st Football wzmacnia pozytywne cechy osobowości małych piłkarzy dbając o ćwiczenie umysłu, koncentracji, pamięci, ogólnych zdolności poznawczych, rozwój poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Damy Ci dużo radości spędzenia czasu z dzieckiem w iście piłkarskim klimacie, nauczymy Twojego maluszka pracy w grupie oraz podstaw piłkarskiego rzemiosła.

Aktualnie trwa nabór dla dzieci z roczników 2016 i 2017. Zajęcia M1F odbywają się w każdą sobotę na całorocznych halach piłkarskich w Gdańsku oraz w Gdyni i wielu innych miastach na całym Pomorzu. Liczba miejsc jest mocno ograniczona!

Więcej niż szkółka piłkarska

My Football Group to marka spełniająca marzenia małych piłkarzy. Oprócz treningów czysto piłkarskich Akademia proponuje swoim podopiecznym wiele innych iście futbolowych atrakcji.

Wyjątkowe obozy treningowe oraz półkolonie w ramach My Football Camps. Wspólne wyjścia integracyjne, turnieje tatusiów, piłkarskie urodziny w ramach My Football Events. Dodatkowe treningi piłkarskie oraz motoryczne w ramach My Football Power i wiele innych.

Szykujemy się też do pierwszego wyjazdu na mecz ulubionej drużyny, zagranicznych turniejów oraz stażów w największych Akademiach w Europie w ramach projektu My Football Tours.

Wejdź do gry!

Zapisz się jeszcze dzisiaj na 2 pierwsze BEZPŁATNE ZAJĘCIA i na własne oczy przekonaj się o jakości zajęć MFS oraz M1F.

Miejsce można zarezerwować, wypełniając formularz online na stronie internetowej www.my-football.pl (rejestracja jest niezobowiązująca).

Więcej informacji:

tel. 579 973 343
zapisy@my-football.pl
www.my-football.pl

https://www.facebook.com/MyFootballSchools
https://www.facebook.com/pg/My1stFootball
https://www.facebook.com/mfcamps/

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »