Najlepsi podolodzy Gdynia

Oceny (10)

Ania
Termin usługi: marzec 2024

Pani Aleksandra Woźniak - podolog. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Specjalistka zaangażowana i przede wszystkim pełna empatii którą otoczyła mojego syna na wizycie. Świetne podejście do wrażliwego dziecka, zestresowanego bólem wywołanym wypadkiem podczas gry w piłkę. Mimo młodego wieku pani podolog wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i wiedzą. Polecam każdemu!

Podolodzy

6.0
Basia
Termin usługi: wrzesień 2023

W gabinecie p. Natalii moje stopy zostaly profesjonalnie zaopiekowane przez p. Aleksandre, batdzo polecam :-))

Podolodzy

6.0
haneczkanowak@gmail.com
Termin usługi: luty 2023

Wpaniale!!! Jestem zadowolona z każdej wizyty u Pani Natalii. W końcu moje stopy oddałam w odpowiednie, profesjonalne ręce. Z usług korzystam już 3 lata. Polecam !!!

Podolodzy

6.0
Sebastian
Termin usługi: luty 2023

Pelen profesjonalizm i precyzja, polecam

Podolodzy

6.0
Natalia
Termin usługi: styczeń 2023

Pełen profesjonalizm. Pani Natalia wszystko wytłumaczyła, pokazała i przekazała wszystkie informacje jak dbać o paznokiec. Jesteśmy w trakcie leczenia ale już wiem, że trafiłam w najlepsze ręce. Cała wizyta w przemiłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem. Do zobaczenia

Podolodzy

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2022

Pani Podolog sprawiła, że odzyskałam stopy. Miałam bardzo bolesne odciski i niemalże płakałam przy chodzeniu. To fantastyczne uczucie nie kuleć i móc założyć jakieś inne buty.

Podolodzy

6.0
Alicja
Termin usługi: czerwiec 2022

Pani Natalia uratowała moje stopy oraz paznokcie zmęczone i zniszczone długodystansowym bieganiem z czym wiele podologów nie dawało sobie rady. Polecam z całego serca Panią Natalię, jest perfekcjonistka. W gabinecie panuje życzliwa i miła atmosfera nawet przy wstydliwych problemach .

Podolodzy

6.0
Malwina Sikorska
Termin usługi: luty 2022

Świetna i kompletna opieka. Na pierwszej konsultacji od razu przedstawiony plan leczenia. Kolejne wizyty zgodnie z planem, a rezultaty widoczne bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Ból stopy z którym zmagałam się około 3 lat zniknął już po kilku wizytach. Jeśli zatem ktoś szuka dobrego podologa w Trójmieście to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Natalię. Pełen profesjonalizm, skuteczne metody leczenia i miła atmosfera. Pani Natalia kocha to co robi, więc jest to odpowiednia osoba na właściwym miejscu.

Podolodzy

6.0
Karina
Termin usługi: październik 2020

Serdecznie polecam! Pani Natalia jest wspaniałą profesjonalistką, która doskonale identyfikuje problemy pacjenta i proponuje najskuteczniejsze, a przy tym najmniej inwazyjne rozwiązania, kładąc jednocześnie nacisk na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pani Natalia jest przy tym niezwykle ciepłą i energetyczną osobą - po każdej wizycie wychodzę od niej z uśmiechem

Podolodzy

6.0
Marek
Termin usługi: październik 2020

Miałem dużo szczęścia ze trafiłem do Pani Natali ! Polecam !

Podolodzy

6.0