NAUTIQUS Sp. z o.o.

81-339 Gdynia, Polska 13A
(III piętro) Mapka
58 690-42-40, 690-318-318
i...@nautiqus.pl pokaż
www.nautiqus.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00

O nas

Nautiqus Food Logistics to polska firma specjalizująca się w spedycji żywności, a przede wszystkim to zgrany zespół doświadczonych spedytorów, żeglugowców i agentów celnych.

Przez lata pracy w branży transportowej pracownicy firmy Nautiqus zdobywali kompetencje i wiedzę, które wykorzystują świadcząc usługi spedycyjne. Wyróżnia nas szybka decyzyjność, elastyczne podejście do zmiennych wymagań rynku oraz wykorzystanie pełnego wachlarza możliwości logistycznych. Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z Kontrahentami.

Nautiqus to gwarancja najlepszego rozwiązania logistycznego w transporcie międzynarodowym.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę transportową. Dbamy o rzetelną obsługę i wysoką jakość usług spedycyjnych. Na rynku transportowym działamy od wielu lat. Zaufaniem obdarzyło nas tysiące Klientów i stale to grono powiększamy.

Misją Nautiqus jest zapewnianie usług spedycyjnych na jak najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co przekłada się na obopólny sukces handlowy.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »