Ranking III miejsce

Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Dom Medyczny "Otomińska"

Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 763-94-00
o...@ncm.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Pracownia endoskopii - tel.: 58 763 94 34
Pracownia RTG - tel.: 58 763 94 15
Rehabilitacja - tel.: 58 763 94 50
Przyjmuje: internista, pediatra, chirurg,ortopeda,laryngolog, pulmonolog, ginekolog, gastroenterolog,endoskopowa, okulistyczna

Oceny (13)

Sławomir
Termin usługi: marzec 2024 

Ze względu na swój stan zdrowia przychodzę tu na pobieranie krwi dosyć często i za każdym razem na swoje nieszczęście trafialem na ok. 70letnia siwą pielęgniarkę która co pobranie wmawiala mi ze nie pilem wody tlumacząc tym swoją nieumiejętnośc w pobieraniu krwi. Ostatnim razem trafiłem na nową pielęgniarkę, młodą w warkoczu która pobrala krew za pierwszym razem i bez zbednego gadania o tym czy pilem wode czy nie. Brawa za zatrudnianie wykwalifikowanej mlodzierzy a pania w siwych wlosach prosze o rozpatrzenie pojscia na emeryture. Ocena 6 oczywiscie dla mlodej pani.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Sylwia
Termin usługi: marzec 2024 

Byłam świadkiem sytuacji gdzie jedna z osób podczas pobierania krwi zasłabła. Gdyby nie młoda Pani w różowym kitlu, którą serdecznie pozdrawiam bo jest bardzo kompetentną osobą niewiadomo jakby to się skończyło. Inne starsze Panie widać nie posiadają doświadczenia w udzielaniu pomocy nagłej. Wysoka Pani w różowym ratuje reputację gabinetu zabiegowego.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Małgorzata B.
Termin usługi: luty 2024 

Dzisiaj mialam wykonaną gastroskopię przez Panią Dr Annę Pawłowską. Z wielkiego strachu przeszłam do zachwytu. Co prawda żołądek do przeleczenia ale bez obaw wrócę w razie konieczności na badanie kontrolne. Zarówno Pani Doktor jak i Pani asystujaca w cudowny sposób przeprowadzają to badanie. Bardzo dziękuję!

Przychodnie, poradnie NFZ

5.9
Ania
Termin usługi: listopad 2023 

Miałam dziś robiona kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym. Stresowałam się strasznie, a okazało się, że nie było czym. Cały personel medyczny przemiły, empatyczny, polecam. Jak będę robić jeszcze kiedyś to tylko tam. Dziękuje.

Przychodnie, poradnie NFZ

5.5
Ania i Piotr
Termin usługi: wrzesień 2023 

Niestety po dzisiejszej wizycie jesteśmy bardzo rozczarowani podejściem osoby obsługującej EKG serca która pracuje w pokoju nr 2 a był to dzień 1 września godzina 10:20. Osoba to pomyliła czasy prl-u i chyba jest jeszcze z tamtej epoki odzywa się z łaską w sposób gburowaty. Z łaską odpowiadała na pytania wbijając wzrok w swojego smartfona

Przychodnie, poradnie NFZ

3.7
Grażyna
Termin usługi: sierpień 2023 

Pani Dr Rosłonkiewicz to najcudowniejsza lekarka Przemiła ,mądra zawsze trafne są u niej diagnozy i leczenie i do tego lekarz rodzinny robi usg to jest niesamowite Po takiej wizycie u takiej pani tylko się cieszyć można i polecać Bardzo dziękuję za życzliwość i trafność w leczeniu i dobre słowo.Zawsze można liczyć na przemiłe panie pięlęgniarki które zawsze służą pomocą i panie w rejestracji Ja mogę polecić każdemu bo warto .

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2023 

Chciałbym bardzo podziękować Pani Ewelinie która pobierała mi krew naprawdę super podejscie do ludzi skromna kobieta Anioł śliczna jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam serdecznie

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Jacek
Termin usługi: marzec 2023 

Rejestracja telefoniczna od 7-00 , dodzwonienie się np. 7-05 i brak miejsc do internisty, w dodatku nie odbierają telefonu. Pod tym względem masakra , Może gdyby staruszki z nudów nie rejestrowali się bezsensu i siedzieli w domach to było by inaczej. Ogólnie należałoby to zmienić bo nie powinno to tak wyglądać , że 7-05 jak się dodzwonisz to nie ma możliwości zarejestrowania się.

Przychodnie, poradnie NFZ

3.0
Halina Rybkowska
Termin usługi: luty 2023 

15 lutego 2023 roku miałam po raz pierwszy w zyciu kolonoskopię. Nie ukrywam, ze szłam z duszą na ramieniu. Okazało sie, ze zespół pod nadzorem pani dr Anny Pawłowskiej stworzył tak serdeczna atmosferę, że strach minął w pierwszych sekundach badania. Pani dr jest doskonałym specjalistą , lekarzem doskonale znającym psychikę pacjenta i wykazuje w związku z tym ogromną empatię. Tak samo pani anastezjolog i nieoceniona pani pielęgniarka, która jest jak balsam na duszę chorego.Wszystkie Osoby prezentują wysoką kulturę osobistą . To są cudownie wspaniali pracownicy NCM , będąc wizytówką przychodni. Gratuluję Kierownictwu Domu Medycznego takich pracowników. Moja opinia zgadza się z opiniami innych pacjentów. Polecam każdemu to miejsce.

Przychodnie, poradnie NFZ

5.7
Tomek
Termin usługi: październik 2022 

Pani Monika z rtg to anioł. Empatyczna, przemiła z super podejściem do pacjentów i małych i dużych, do tego energiczna i szybka. Korzystałem z gabinetu kilka razy. Zawsze na plus. Tacy ludzie przywracają wiarę w ludzkość.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Anna Dabrowa
Termin usługi: listopad 2022 

Gastroskopia rewelacja dziś byłam i myślę o tych ludziach , którzy mówią , że znieczulenie .uśpienie.szok.ludzie to nic a nic nie boli. pani doktor Anna Pawłowska .wspaniała , delikatna spokojnie wykonuje ruchy.Pani pielęgniarka. Życzliwa uspokaja. Ale przede wszystkim nic to nie boli.oddychanie .oddychanie i skupienie. Ci co piszą boli.klamia

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Agata
Termin usługi: listopad 2022 

Super opieka po badaniu jak i przed bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Wioletta
Termin usługi: sierpień 2022 

Byłam dzisiaj na kolonoskopii i nie ukrywam, że strach który mi towarzyszył był wręcz nie do opanowania. Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta. Z całego serca dziękuję całemu personelowi. Pani w recepcji, Pielęgniarce która robiła mi ekg, Pani doktor Anestezjolog oraz wszystkim którzy byli obecni podczas samego badania. Spokój i pełen profesjonalizm. Z całego serca dziękuję :)

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0