NETHANSA

81-824 Sopot, Armii Krajowej 116/19 Mapka
880-159-873
o...@nethansa.com pokaż
https://www.nethansa.com/pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00
Działalność on-line 

Napisali o nas

  • Nowy produkt na rynku handlu w sieci
    Nowy produkt na rynku handlu w sieci 26 września 2017 (20 opinii) Najpierw były sklepy stacjonarne, teraz jest nowy system sprzedaży, który ułatwia handlowanie w sieci. Autorski system, którego celem jest automatyzacja procesu sprzedaży w...

O nas

Nethansa to największa w Polsce firma, zajmująca się kompleksowym wsparciem skutecznej sprzedaży na Amazonie.

Jako jedyni w Polsce łączymy profesjonalne prowadzenie konta oraz obsługę kupujących z autorskim systemem Clipperon, który automatyzuje sprzedaż produktów na Amazon oraz zarządza cenami i stanami magazynowymi w czasie rzeczywistym.
Zmieniamy przedsiębiorców w globalnych graczy, osiągających sukcesy sprzedażowe na zachodnich rynkach. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Nethansę Kontrahenci uzyskują dostęp do 300 mln potencjalnych Klientów z całego świata!
Nethansa dostarcza rozwiązania w zakresie prowadzenia kont sprzedażowych na Amazon, zakupów oraz logistyki dostaw, optymalizując procesy strategiczne. Eksperci Nethansy prowadzą obsługę kupujących w sześciu językach przez 365 dni w roku oraz realizują kompleksowe działania marketingowe w celu maksymalizacji sprzedaży.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »