NORDPRIM - producent stolarki budowlanej PCV

83-331 Przyjaźń, Dworcowa 38
(k/Żukowa)
58 685-70-01
b...@nordprim.eu pokaż
www.nordprim.eu
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 15:00

O nas

  NORDPRIM to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych i aluminium, specjalizująca się w oknach, drzwiach oraz roletach. Nasza historia sięga 1997 roku – od tego czasu zdobyliśmy stabilną pozycję na rynku, dbając o jak najlepszy poziom naszych produktów i jednocześnie stale poszukując nowych dróg rozwoju.
  Filozofia naszej firmy sprowadza się do hasła JAKOŚĆ NA LATA. Robimy wszystko, by ten slogan miał odzwierciedlenie w naszej działalności. Cały czas inwestujemy w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji, podążamy za najnowszymi trendami w branży oraz stawiamy na doświadczonych, polskich i niemieckich dostawców, zapewniających najwyższej klasy materiały i komponenty. Nasze produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz dbałością o szczegóły, co doceniają tysiące naszych klientów.
  W ofercie firmy NORDPRIM znajdziecie zarówno standardowe, spełniające wszelkie wymogi rozwiązania, jak i produkty klasy premium, dostosowane do wymagań budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jesteśmy rodzinną firmą, którą tworzą nie tylko profesjonaliści, ale również pasjonaci. Chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań, wymagających nietypowego spojrzenia i połączenia doświadczenia z innowacyjnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zdjęcia