Lekcje gry na gitarze Michał Banasik

Lekcje gry na gitarze

Wybierz numer

784-984-144
g...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - Lekcje gry na gitarze Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Lekcje gry na gitarze Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Lekcje gry na gitarze Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Lekcje gry na gitarze Gdynia +7 1
 

O nas

Lekcje gry na gitarze w Gdyni u profesjonalnego muzyka

Zapraszam na lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej  osoby w każdym wieku, które zaczynają swoją przygodę z gitarą jak i te, które mają już większe doświadczenie z muzyką.

UWAGA w grudniu kontakt tylko mailowy - gitara.banasik@gmail.com UWAGA

GDYNIA CENTRUM  + GRABÓWEK

100 zł/godzinę  - zajęcia indywidualne
60 zł od osoby - zajęcia w grupie 2-3 osobowej

Mam wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w edukacji muzycznej, zajęcia nauki gry na gitarze prowadzę od 2015 roku.

Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych pomieszczeniach, gdzie uczniowie mają swobodę korzystania z wysokiej klasy sprzętu gitarowego, wykorzystywanego zarówno w warunkach domowych, studyjnych i koncertowych.

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie i program zajęć dostosowany jest do Twoich osobistych potrzeb. Zwracam dużą uwagę na feeling i improwizację w różnych stylach muzycznych, rozwijanie własnego charakteru i świadomości muzycznej.

Program nauczania oparty jest o materiały multimedialne. Nauka obejmuje zakres gry od podstaw, skale, zagadnienia techniczne, ćwiczenia motoryczne, rytmikę, budowę utworów i teorię muzyki, umiejętności posługiwania się programami muzycznymi, efektami i sprzętem gitarowym oraz homerecording. 

O mnie:

Jestem aktywnym gitarzystą i basistą od kilku lat związanym z trójmiejską alternatywną sceną muzyczną (m. in. Octopussy, Tranquilizer, Blindead, Nightrun87 i inne). Swoje doświadczenie muzyczne zdobywałem nagrywając w studiach i koncertując na scenach polskich i zagranicznych klubów i festiwali. Obecnie gram w gdyńskim zespole St. John oraz  udzielam się sesyjnie w innych projektach.

Jestem osobą o otwartej głowie a moje preferencje muzyczne sięgają od bluesa, jazz, rock po metal, pop i szeroko pojętą alternatywę i muzykę elektroniczną.