Gabinet neuromedytacji - Minazee

80-392 Gdańsk, Szczecińska 23
(Centrum Zdrowia Bona gabinet nr. 9) Mapka
538-446-448
k...@minazee.pl pokaż
minazee.pl
/minazee.neuromedytacja
/neuromedytacja

Napisali o nas

O nas

Pomagam w poprawie koncentracji, kreatywności, regulacji emocji, balansu między życiem rodzinnym i zawodowym stosując widzę opartą o najnowsze osiągnięcia nauki i technologii w dziedzinie działania mózgu, medytacji i neurofeedbacku.

Minazee to pierwszy w Polsce gabinet neuromedytacji. Metody w nim stosowane opierają się na najnowszych badaniach naukowych o mózgu, medytacji i zdrowiu. Medytacja może korzystnie wpływać na nasz umysł i nasze ciało, poprawić jakość naszego życia i regulować emocje. Wiele badań potwierdza jej pozytywny wpływ na nasz układ odpornościowy i hormonalny. Nauka przyczyniła się w osttanich latach do tego, że medytację zaczynają praktykować ludzie na całym świecie. Ludzie sukcesu jak Elon Musk, Bill Gates, Oprah Winfrey i wiele, wiele innych medytują i promują medytację jako jedną z najważniejszy praktyk w ich życiu.

Ważne jest, by odpowiednio dobrać medytację do indywidualnych potrzeb, nauczyć się ją prawidłowo praktykować i robić to systematycznie. Pomaga nam w tym neuromedytacja, czyli medytacja z nieinwazyjnym pomiarem fal mózgowych (jak zwykłe EEG). Pierwszy pomiar w moim gabinecie określa, jaka medytacja jest dla Twojego mózgu odpowiednia. Następne pomiary pomagają zrozumieć, jak tę medytację praktykować, dając Ci informację zwrotną w czasie rzeczywistym. Nauka medytacji nie musi już trwać całe lata. Trzeba być jedynie systematycznym, by w naszym mózgu wykształciły nowe połączenia pomiędzy neuronami. Zasada jest podobna, jak w nauce każdej innej umiejętności: gry w tenisa czy gry na fortepianie.

Umów się na konsultacje i dowiedz się, jaka medytacja pomoże Ci lepiej korzystać z życia. Więcej dowiesz się na mojej stronie minazee.pl
 
Nazywam się Kamila Orlińska i medytuję od prawie 30 lat. Jestem też certyfikowanym trenerem neuromedytacji, mindfulness i neurofeedbacku. W Gdańsku otowrzyłam pierwszy w Polsce gabinet neuromedytacji. Współpracuję z ośrodkami w Stanach Zjednoczonych - Neuromeditation Instisute, w Szwajcarii - Institut für Neurofeedback und Biofeedback, Institut für EEG-Neuofeedback (IFEN) w Niemczech, Breathworks w Wielkiej Brytanii. Wszystko po to, by nowocześnie i profesjonalnie zajmować się nauką medytacji i jak najlepiej przekazać swoją wiedzę wszystkim tym, którzy chcą się jej nauczyć. Posłuchaj wywiadu radiowego z Włodkiem Raszkiewiczem jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »