Ninja Kids

Ninja Kids

Wybierz numer

573-798-952
k...@sportplay.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/24 - Ninja Kids Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Ninja Kids Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Ninja Kids Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Ninja Kids Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

169

Ninja Kids - jak wyglądają zajęcia dla dzieci Ninja Kids?

O nas

Ninja Kids to zajęcia sportowe dla dzieci, na świeżym powietrzu, przez cały rok szkolny. Zajęcia składają się z ćwiczeń spotykanych w parkour, kalistenice, akrobatyce, lekkoatletyce, sztuce gier i zabaw na orientację. Dołącz bezpłatnie do Ninja Kids!
Aby przekonać się, czy Twoje dziecko poczuje klimat zajęć Ninja Kids, proponujemy wypróbować nas bezpłatnie:
----> Bezpłatne wejście na Ninja Kids

Dlaczego warto wybrać nas?
- prowadzimy zajęcia bez względu na warunki atmosferyczne,
- co miesiąc organizujemy bezpłatne ogniska dla całej społeczności Ninja Kids i ich przyjaciół,
- oszczędzamy czas rodziców przyjeżdżając z zajęciami niemalże pod drzwi,
- z uporem maniaka dbamy o rozwój osobisty, dzięki czemu dzieci i rodzice mogą wyciągnąć od nas znaczenie więcej, niż na jakichkolwiek innych zajęciach dodatkowych,
- wszystko co trzeba kupisz w jednym miejscu: zajęcia, kolonie, półkolonie, urodzinki i ubrania,
- dajemy mnóstwo gwarancji, których nie spotkasz w innych miejscach - jesteśmy pewni tego co robimy i dlatego nie boimy się dawać komfortowych rozwiązań,
- oszczędzisz na lekach, dzięki ponadprzeciętnej odporności na choroby,
- zbudujesz demoniczną pewność siebie u dziecka,
- poznasz trenerów, którzy nie tylko świetnie znają sztukę treningu Ninja Kids, ale również potrafią być super przyjaciółmi i ułatwiają poznawanie innych rodziców,
- masz pewność potwierdzoną przez Urząd Patentowy RP, że przynależysz do jedynej w Polsce oryginalnej drużyny Ninja Kids,

Co oferujemy?
- zajęcia sportowe dla dzieci na świeżym powietrzu
- kolonie letnie dla dzieci,
- półkolonie zimowe dla dzieci,
- urodzinki dla dzieci.
- ubrania Ninja Kids,
- materiały w postaci "Challenge Workbook'ów"

Usługi bezpłatne:
- comiesięczne ogniska,
- jednorazowe wejście Ninja Kids
- cykl marszobiegów dla początkujących Run Beach Morning,
- mailing tematyczny: rozwój osobisty, odchudzanie, redukcja stresu, życie rodzinne.
- akcje charytatywne.

Jeśli sceptycznie patrzysz na naszą ofertę, to bardzo dobrze! 
Przeczytaj opinie innych rodziców, o tym co robimy: opinie

W domu nauczyli nas, że na dobrą opinie pracuje się ciężko i długo, a zepsuć ją bardzo łatwo.
Dlatego przykładamy się pracując 7 dni w tygodniu, aby dostarczać usługi trochę lepsze niż inne spotykane w codziennym życiu! 

Przejdź na naszą stronę i sprawdź nas dokładnie: więcej informacji o Ninja Kids
Jeśli będziesz mieć pytania, to napisz do nas! Pomożemy! 

Pozdrawiają
Adam Zagórski i Jacek Czeczot z Ninja Kids :) 
 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują zajęcia Ninja Kids?
W zależności od ilości wykupionych zajęć ceny wynoszą od 33 zł do 40 zł za jedną sesję treningową.
Cennik ulegnie zmianie z dniem 01.01.2023r.
Jak się zapisać na pierwsze zajęcia?
Wejdź na stronę ninjakids.pl, a następnie przejdź do zakładki "kup karnet". W niej znajdziesz jednorazowe bezpłatne wejście. Kliknij, uzupełnij dane wg formularza oraz zapisz się na zajęcia w dogodnym dla Ciebie terminie. Wejście jest dostępne w aplikacji WOD GURU. Link do logowania znajduje się na stronie ninjakids.pl w zakładce "zaloguj się".
Jak kupić swój pierwszy karnet?
Po wykorzystaniu pierwszego bezpłatnego wejścia, masz już konto w aplikacji WOD GURU. Na stronie ninjakids.pl kliknij zakładkę "zaloguj się" lub skorzystaj z instrukcji na górze strony w zakładce "kup karnet". Po zalogowaniu się rozwiń "menu" i wybierz zakładkę "karnet". Następnie kliknij przycisk "przedłuż". Z listy rozwijanej wybierz interesujący Cię karnet, a po wybraniu kliknij przycisk "kup karnet". Przejdź przez pozostałe kroki płatności, aż dojdziesz do strony z podziękowaniem.
Jak kupić karnet dla drugiego dziecka na tym samym koncie?
Kliknij zakładkę "menu", a następnie wybierz zakładkę "karnet". Poniżej znajdziesz przycisk pod nazwą "dokup dodatkowy karnet". Z listy rozwijanej wybierz opcję "karnet dla członka rodziny". Uzupełnij dane personalne oraz wybierz karnet. Po uzupełnieniu kliknij przycisk "kup karnet". Przejdź przez kolejne kroki, aż do strony z podziękowaniem za płatność. Od teraz na jednym koncie masz dwa karnety przypisane do osobnych dzieci. W kolejnych płatnościach nie korzystasz z przycisku "dokup dodatkowy karnet" tylko z przycisku "przedłuż". Przełączać między kontami możesz za pomocą przycisku "przełącz".
Jak odrobić nieobecność na zajęciach?
Każdy karnet ma swój termin ważności. W odróżnieniu do innych firm, w Ninja Kids, to rodzic decyduje jak wykorzysta wejścia. Można je wykorzystać w jednym tygodniu lub rozłożyć w dowolny sposób. Karnetem zarządza się z poziomu aplikacji i nie ma obowiązku informowania o zapisach trenerów inną drogą. Trenerzy widzą Twoje zmiany i jest to wystarczająca informacja.
Skończył mi się termin ważności karnetu. Czy mogę odrobić niewykorzystane wejścia.
Niestety nie. Na stronie ninjakids.pl w zakładce "cennik" opisujemy różne rozwiązania płatności za wejścia na Ninja Kids. Uwzględniają one niemalże wszystkie sytuacje rodziców, z którymi spotkaliśmy się w naszej działalności. Jeśli wejścia przepadły, to najprawdopodobniej masz źle dopasowany karnet do Twojego stylu życia. Czym prędzej odezwij się do nas za pomocą zakładki "kontakt" na stronie ninjakids.pl. Pomożemy zmienić karnet na bardziej dopasowany do Twoich potrzeb, lecz ze stratą wejść musisz się pogodzić.
Czy mogę wypisać się z zajęć, które już się odbyły?
Niestety nie. Możesz wypisać się najpóźniej 1h przed rozpoczęciem zajęć. Trener zawsze jest przygotowany na grupę, która jest zapisana na zajęcia. Z uwagi na szacunek do pracy wykonywanej przez trenera nie pozwalamy na wypisywanie się później i odzyskiwanie wejściówek, nawet jeśli powodem jest zapomnienie o tej czynności.
Jak wypowiedzieć umowę?
To zależy od umowy. Szczegóły wybranych karnetów znajdziesz w zakładce "cennik" na stronie ninjakids.pl.

W skrócie:
- jednorazowej wejście: można zrezygnować natychmiast,
- karnety miesięczne: jednomiesięczny okres wypowiedzenia (wypowiadasz, płacisz jeszcze jedną ratę i zamykamy konieczność płatności),
- semestralny: 30 dniowa gwarancja satysfakcji (opis w zakładce "cennik"),
- roczny: 30 dniowa gwarancja satysfakcji oraz gwarancja przeniesienia (opis w zakładce "cennik")

Logika wypowiedzeń jest następująca: im niższa cena i dłuższy okres świadczenia usługi, tym wyższe zobowiązanie klienta (win-win).
W jakim wieku dzieci przyjmujecie?
Przyjmujemy dzieci już od 5 lat, a rekrutację kończymy na 12 latkach.
Czy otrzymam rabat na drugie/trzecie dziecko?
Niestety nie. Stawiamy na jakość, a obniżanie ceny zazwyczaj wiąże się z obniżeniem jakości. W zamian za powszechnie stosowaną przez innych politykę rabatową, my postawiliśmy na rozbudowę dodatkowych usług, które służą społeczeństwu. Między innymi są to bezpłatne ogniska, marszobiegi dla osób początkujących, blog rozwojowy i wartościowe wiadomości o tematyce rozwoju osobistego dla klientów Ninja Kids.

Nie lekceważymy jednak rabatów całkowicie. Odwdzięczamy się niższą ceną dla osób, którzy traktują Ninja Kids bardzo poważnie. Stąd najniższe ceny są w karnetach rocznych, a najwyższe w jednorazowych wejściach.
Gdzie trenujecie?
Wejdź na stronę ninjakids.pl, a następnie przejdź do zakładki "grafik". Tam znajdziesz zawsze aktualny stan naszych zajęć, oraz przejrzysty harmonogram roczny.
Czym się wyróżniacie? Dlaczego mam wybrać was?
Stawiamy na pomaganie rodzicom w wychowaniu dzieci. Cenimy bezcenny czas rodziców, dlatego dojeżdżamy na zajęcia blisko ich miejsca zamieszkania. Z dziećmi rozmawiamy normalnie, nazywając wiele rzeczy po imieniu bez zbędnego zmiękczania. Wprowadzamy dużo elementów dyscypliny połączonej z zabawą. Dbamy o integrację naszej drużyny poprzez realne spotkania w terenie, aktywne prowadzenie grup na social media oraz dostarczanie wartościowej wiedzy za pomocą maila i innych narzędzi komunikacji. Systematycznie wysyłamy anonimowe ankiety do naszych klientów, aby badać na czym im zależy i staramy się spełniać te prośby. To co nas wyróżnia, to głębokie zrozumienie, że służymy drugiemu człowiekowi, dlatego należy robić to jak najlepiej. Masz tę pewność, że zadzwonisz do nas, to miło sobie pogadamy, poszukamy rozwiązań dla Ciebie indywidualnie. Nasza praca nie kończy się wraz z ostatnią sekundą zajęć Ninja Kids. Ninja Kids to więcej niż zajęcia ! To styl życia, który z pewnością musisz poczuć.
Podoba mi się to co robicie, ale nie stać mnie na karnet, jak możecie mi pomóc?
Formą społecznego działania Ninja Kids są:
- bezpłatne ogniska, na które gorąco zapraszamy,
- zajęcia Run Beach Morning,
- blog, dzięki któremu zrobisz bardzo dobrą formę.

Korzystając z powyższych bezpłatnych usług, dorzuć sobie zajęcia raz na miesiąc za 40 zł lub dwa razy na miesiąc za 80 zł. Wielu mentorów mówiło nam, że "lepszy jest niedosyt niż przesyt". Możliwe, że taki niedosyt wywoła ogromną chęć samodzielnej pracy dziecka w domu poza zajęciami i efekty będą znacznie lepsze niż u osób, które zajęcia mają łatwo dostępne.

Poza tym rozwijamy się! Zastanów się, jak możesz przyspieszyć nasz rozwój. Jeśli uda Ci się to zrobić i więcej osób zacznie o nas mówić dobrze lub przychodzić na nasze zajęcia to z chęcią nagrodzimy Cię wejściówkami :).

"Pustka to wysokiej jakości paliwo dla kreatywności". Zawsze jest pozytywne rozwiązanie, wystarczy chwilkę się zastanowić. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Oceny (4)

Kasia J

Wspaniale zorganizowane kolonie i półkolonie. Zajęcie uczą dzieci bardzo ciekawych i przydatnych rzeczy.Program intensywny ,ale już po skończonych koloniach syn mówi, że za rok też jedzie . Trenerzy to wspaniali ludzie,dający z siebie zawsze 200%.Profesjonalni,wykwalifikowani,z ogromną wiedzą ,a przy tym potrafiący złapać kontakt z każdym najbardziej opornym człowiekiem . Z całego serca polecam i do zobaczenia

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za super recenzję naszych zajęć dla dzieci i wydarzeń turystycznych. Staramy się jak tylko możemy, żeby dzieci miały naprawdę świetne wspomnienia z dzieciństwa, ale nie tylko. Wiemy, że te dzieci będą tworzyć świat, w którym będziemy żyć na starość, więc staramy się im przekazywać wartości, jakie udało się przekazać naszym rodzicom :) Dzięki, że jesteście z nami!

Kolonie, obozy

6.0
Kamila

Syn zachwycony, jak zwykle ciekawie i profesjonalnie :)

Kolonie, obozy

6.0
Agnieszka

Mega fantastyczne półkolonie dla dzieci które pozwalają wyszaleć się dziecku na świeżym powietrzu, dzięki wiedzy i podejściu trenerów dzieciaki mają okazję nauczyć się surwiwalu. Trenerzy Adam i Jacek to wspaniali ludzie którzy umieją zainteresować i zaangażowac dziecko do zabawy a oprócz tego mają wielkie serducha gdyż działają w akcjach charytatywnych

Kolonie, obozy

6.0
Olga

Fantastyczne półkolonie z Ninja Kids, pełne pozytywnej energii, codziennie w innym miejscu. Zachwycone dzieciaki! Polecam

Kolonie, obozy

6.0