Grupa No Problem - Agencja Pracy Tymczasowej

80-264 Gdańsk, Romana Dmowskiego 12 Mapka
58 304-71-42, dział zagraniczny: 660-590-825
g...@grupanoproblem.pl pokaż
grupanoproblem.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 15:00
5 aktywnych ogłoszeń zobacz wszystkie
Pakowanie cateringu - Reda Grupa No Problem
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Wrzeszcz
Gdańsk Wrzeszcz

Napisali o nas

O nas

Grupa No Problem jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. W branży zarządzania zasobami ludzkimi działamy od roku 2005, od 2009 w Gdańsku. Klienci cenią nas za indywidualne podejście do każdego zadania, profesjonalizm i skuteczność

Prowadzimy projekty rekrutacyjne na specjalistyczne stanowiska techniczne, z branży finansowej, ubezpieczeniowej, administracyjnej, informacyjnej i wiele innych.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wspieramy wiedzą, umiejętnościami w ocenie pracowników, rekrutujemy personel, umożliwiamy pracodawcom precyzyjne i optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów ludzkich a pracownikom proponujemy stanowiska, które zaspokoją ich potrzeby i aspiracje zawodowe.

Dzięki nam kilkudziesięciu pracodawców zyskało sumiennych, profesjonalnych, odpowiedzialnych pracowników. Kandydaci docenili w nas indywidualne, pełne szacunku podejście do ludzi, a także profesjonalizm i solidność wykonywanych zadań.

Gwarantujemy jakość usług, skuteczność i indywidualne podejście.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Zleceniobiorczyni - opinia

Dobry i szybki kontakt, ciekawe oferty pracy. Pracownicy zawsze pomogą, gdy jest problem. Z wynagrodzeniem nigdy nie ma problemu, jest na czas - a nawet i przed.

  • Zleceniobiorczyni
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »