Działalność on-line 

Grupa No Problem - Agencja Pracy Tymczasowej

80-394 Gdańsk, Kołobrzeska 14
(I piętro) Mapka

znajduje się w Biurowiec Kołobrzeska 14

 
Inne oddziały:
58 304-71-42
g...@grupanoproblem.pl pokaż
grupanoproblem.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 15:00
Działalność online
3 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Gdańsk Szadółki
Gdańsk Kowale
Przedstawiciel handlowy Grupa No Problem
Gdańsk Kowale

Napisali o nas

O nas

Grupa No Problem jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. W branży zarządzania zasobami ludzkimi działamy od roku 2005, od 2009 w Gdańsku. Klienci cenią nas za indywidualne podejście do każdego zadania, profesjonalizm i skuteczność

Prowadzimy projekty rekrutacyjne na specjalistyczne stanowiska techniczne, z branży finansowej, ubezpieczeniowej, administracyjnej, informacyjnej i wiele innych.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wspieramy wiedzą, umiejętnościami w ocenie pracowników, rekrutujemy personel, umożliwiamy pracodawcom precyzyjne i optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów ludzkich a pracownikom proponujemy stanowiska, które zaspokoją ich potrzeby i aspiracje zawodowe.

Dzięki nam kilkudziesięciu pracodawców zyskało sumiennych, profesjonalnych, odpowiedzialnych pracowników. Kandydaci docenili w nas indywidualne, pełne szacunku podejście do ludzi, a także profesjonalizm i solidność wykonywanych zadań.

Gwarantujemy jakość usług, skuteczność i indywidualne podejście.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Zleceniobiorczyni - opinia

Dobry i szybki kontakt, ciekawe oferty pracy. Pracownicy zawsze pomogą, gdy jest problem. Z wynagrodzeniem nigdy nie ma problemu, jest na czas - a nawet i przed.

  • Zleceniobiorczyni
opinia

UWAGA - no problem kołobrzeska

Pieniądze są na czas lub nie, natomiast niekompetentna Pani Olga wmawia, że dojazd do danego miejsca jest, pomimo, iż tego dojazdu nie ma. Rezygnując ze zlecenia (z powodu braku dojazdu) odmawia dalszej współpracy. Żenujące..

  • Karolina
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »