Nord House Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański 83-000, Obrońców Wybrzeża 1A

Nord House

Wybierz numer

58 350-51-20 515-508-608
b...@nord-house.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej

Inwestycje

O nas

Od wielu lat budujemy mieszkania dedykowane osobom, które poszukują wysokiego standardu, również w sercu metropolii. Ekskluzywne apartamenty dla chcących więcej. Gwarancja najwyższej jakości. Willa Krzywoustego Oliwa. Osiedle Stylove Borkowo.
Od wielu lat jako Nord House sp. z o.o.  budujemy mieszkania dedykowane osobom, które poszukują wysokiego standardu i nie chcą rezygnować z wygody, jaką zapewnia pobliże metropolii lub jej ścisłe centrum. Nasze butikowe realizacje skierowane są do klientów wymagających inwestycji na najwyższym poziomie przy zachowaniu relatywnie rozsądnej relacji ceny do najwyższej jakości.
 
Oliwa – to tu powstają najbardziej wyjątkowe apartamenty na sprzedaż. Trójmiasto zasługuje na luksus. W naszej flagowej inwestycji jaką jest Willi Krzywoustego, w sprzedaży znajduje się jedynie 15 apartamentów, o powierzchni od 25 do 114 m². Te na parterze posiadają wyjścia na ogrody oraz tarasy, na piętrach przestronne balkony i/lub tarasy.
    Wnętrze całego budynku jak i części wspólne, charakteryzują się nowoczesnym, eleganckim wykończeniem i wysokim standardem. W reprezentacyjnym lobby, dominować będzie marmur, biel, drewno i kolor bursztynu. Strefy wspólne, w symbiozie połączą klasyczny styl ze współczesnym designem. Najlepsze materiały i technologie: silikatowe ściany, trzyszybowe okna, powszechnie stosowane kamienie naturalne, cichobieżna winda zjeżdżająca bezpośrednio do hali garażowej, nawet dwa miejsca parkingowe przypisane do jednego lokalu to tylko kilka atutów dla których warto zapoznać się z tą inwestycją.
 
    Zaledwie 10 km od centrum Gdańska, znajduje się urocze Borkowo. W samym jego sercu, w niedalekim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, powstaje inwestycja deweloperska Osiedle Stylove. Nowoczesne, pełne wdzięku zabudowania, gwarantują ciche i komfortowe użytkowanie. Tu się żyje, a nie mieszka! Całość przedsięwzięcia tworzą cztery budynki w zabudowie szeregowej. Każdy z obiektów składa się z pięciu segmentów, podzielonych na dwa lokale mieszkalne, ze wspólną dla nich klatką schodową.
Do każdego mieszkania przynależy garaż, z automatyczną bramą sterowaną na pilota. 
    Lokale na parterze mają powierzchnię ok. 60 m², na którą składają się z dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym i łazienka. Posiadają ogródki i balkony.
Na każdym piętrze znajdują się mieszkania dwupoziomowe, o łącznej powierzchni ok. 110 m². Na pierwszym poziomie – salon z aneksem kuchennym łazienka oraz gabinet. Na poddaszu dwie sypialnie oraz łazienka. Te apartamenty wyposażone są we własne tarasy i/lub balkony.

Opinie (1)

Tomasz Kowalczyk
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Bardzo rzetelny deweloper. Materiały z najwyższej półki. Doskonały kontakt. Duża elastyczność.

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6