Nordhr

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 Mapka

znajduje się w Olivia Business Centre

506-016-110
i...@nordhr.pl pokaż
https://nordhr.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
6 aktywnych ogłoszeń zobacz wszystkie
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Oliwa

Napisali o nas

  • NordHR. Skuteczna rekrutacja z relokacją
    NordHR. Skuteczna rekrutacja z relokacją artykuł sponsorowany 16 maja 2018 (14 opinii) O tym, że Polska jest atrakcyjnym krajem dla pracowników z bogatych krajów europejskich, że brakuje na naszym rynku specjalistów znających szwedzki czy fiński, a także o tym, że...

O nas

Nørd HR to innowacyjna i przyjazna dla klientów firma rekrutacyjna, która jest częścią Grupy Finestmedia.

W swojej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań HR dostosowanych do potrzeb Klientów.

Oferujemy unikalne kompleksowe usługi w zakresie HR, począwszy od dedykowanej rekrutacji, wspieramy mentoring pracowników, zapewniając szkolenia z umiejętności miękkich i będąc partnerem we wszystkich kwestiach związanych z HR.

Nasi klienci to zarówno małe lokalne firmy, jak i duże firmy z krajów nordyckich i nie tylko. Wspieramy naszych międzynarodowych klientów w pozyskiwaniu nowych, uznanych podmiotów, a także jako partnera we wszystkim, co wiąże się z zasobami ludzkimi lub regulacją pracy.

Naszym celem jest być prawdziwym partnerem naszych Klientów, oferującym różne zakresy rozwiązań, dostosowanych do ich potrzeb. Z nami możesz zbudować odpowiedni zespół, który idealnie pasuje do profilu Twojej firmy, ale także do Twojej kultury organizacyjnej.

 
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »