Nova Technologie Obiektowe sp.j.

adres
81-323 Gdynia, Morska 61
telefon
58 620-95-48, 695-420-381
e-mail
j...@wykladzina.net pokaż
www
www.wykladzina.net
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Podłogi do obiektów użyteczności publicznej, biuro, hotelu, domu. 20 lat doświadczenia w branży. Zajmujemy się montażem wykładzin dywanowych, PCV, domowych i obiektowych, jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań na podłogę.

Bez zbędnego pośpiechu, w przyjaznej atmosferze i warunkach odbiegających od zakupów w dużych marketach, profesjonalni i przeszkoleni doradcy pomogą wybrać odpowiednie materiały wykończeniowe na Państwa podłogi. W ofercie nowoczesne i modne kolekcje podłóg winylowych, przepiękne naturalne podłogi drewniane w różnych wykończeniach pasujące do każdego wnętrza, oraz wyjątkowo odporne na ekstremalne warunki eksploatacji panele laminowane. Naszym klientom oddajemy kompletne rozwiązanie podłogowe, gotowe do eksploatacji bezpośrednio po profesjonalnym montażu. Nasza polityka cenowa jest na tyle elastyczna, że potrafimy wpasować się w każdy rozsądny budżet. Zapraszamy!

Opinie + Oceń


5.6

w kategorii

Podłogi, posadzki, panele

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość asortymentu:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Bardzo konkretne i rzeczowe doradztwo

Mógł by być szerszy asortyment materiałów dostępnych od ręki, ale terminy na zamówienie są akceptowalne w przeciwieństwie do konkurencji. Zamówiliśmy podłogi drewniane z montażem i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, z instalacji i podłogi. Co też ważne bardzo szybka komunikacja mailowa, nawet po godzinach pracy.

 • Sławomir
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »