Nova Technologie Obiektowe sp.j.

81-323 Gdynia, Morska 61
(parter) Mapka
601-437-774, 695-420-381
j...@sc.com.pl pokaż
www.wykladzina.net
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Podłogi do obiektów użyteczności publicznej, biuro, hotelu, domu. 20 lat doświadczenia w branży. Zajmujemy się montażem wykładzin dywanowych, PCV, domowych i obiektowych, jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań na podłogę.

Bez zbędnego pośpiechu, w przyjaznej atmosferze i warunkach odbiegających od zakupów w dużych marketach, profesjonalni i przeszkoleni doradcy pomogą wybrać odpowiednie materiały wykończeniowe na Państwa podłogi. W ofercie nowoczesne i modne kolekcje podłóg winylowych, przepiękne naturalne podłogi drewniane w różnych wykończeniach pasujące do każdego wnętrza, oraz wyjątkowo odporne na ekstremalne warunki eksploatacji panele laminowane. Naszym klientom oddajemy kompletne rozwiązanie podłogowe, gotowe do eksploatacji bezpośrednio po profesjonalnym montażu. Nasza polityka cenowa jest na tyle elastyczna, że potrafimy wpasować się w każdy rozsądny budżet. Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić pomiary?
Oczywiście TAK, dokonamy precyzyjnych pomiarów również jakości i wytrzymałości podłoża, a przy zakupie usługi pomiary nic Ciebie nie kosztują !
Czy mogę zamówić transport materiałów ?
jak najbardziej, dla Twojej wygody dostarczymy zakupione materiały pod wskazany adres.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »