Nowe Orłowo Centrum Medyczne

81-525 Gdynia, al. Zwycięstwa 245/8 Mapka

znajduje się w Tritum Business Park

Nowe Orłowo Centrum Medyczne obiekty w tej lokalizacji (1) »

731-505-055
r...@cmno.pl pokaż
www.cmno.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 20:00
sob9:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Zakres działalności: medycyna estetyczna, ginekologia, położnictwo, ginekologia onkologiczna, ginekologia endokrynologiczna, endokrynologia, ginekologia estetyczna, dermatologia, urologia, onkologia, chirurgia onkologiczna,

W Centrum Medycznym Nowe Orłowo najważniejszy jest Pacjent, dlatego naszym mottem pozostaje hasło "Tu jesteś w dobrych rękach!" W Centrum Pacjenci korzystać mogą z wielu świadczeń medycznych z zakresu: ginekologii, położnictwa, dermatologii, medycyny estetycznej, endokrynologii, fizykoterapii, czy onkologii. Do dyspozycji Pacjentów pozostają też dodatkowo: położna, fizykoterapeuta i psycholog.

Zawsze proponujemy naszym Pacjentom takie rozwiązania i takie metody leczenia, które w centrum stawiają człowieka i jego dobro, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo.W Centrum Medycznym Nowe Orłowo przestrzegamy standardów, doskonalimy kadrę lekarską i wprowadzamy najnowsze metody leczenia. Jeśli zaś zachodzi taka potrzeba, konsultujemy stan zdrowia naszych Pacjentów z wybitnymi lekarzami innych specjalności.

Centrum wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, wśród nich w Aparat USG 4D Voluson E8 Expert oraz LASER MonaLisa Touch™ który został stworzony z myślą o pieknie i zdrowiu intymnym kobiety.

Wszystko to sprawia, że proponowane przez nas usługi świadczone są najwyższym europejskim poziomie.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »