O4 - coworking

znajduje się w Olivia Centre

O4

Wybierz numer

795-600-971
m...@oliviacentre.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/19 - O4 Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - O4 Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - O4 Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - O4 Gdańsk +16 1
 

O nas

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzą przede wszystkim zintegrowaną społeczność! Zgromadziliśmy ponad 160 firm z 7 różnych krajów!
O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzy przede wszystkim zintegrowaną społeczność. Dzięki temu w O4 Coworking rodzą się naturalne relacje, podczas których firmy stają się dla siebie partnerem, klientem, inwestorem lub mentorem. W O4 Coworking możesz nie tylko pracować, ale również zarejestrować swoją firmę korzystając z możliwości adresu rejestrowego w ramach wirtualnego biura.
ELASTYCZNE WARUNKI NAJMU!
Proponowane w O4 Coworking biura są w pełni wyposażone, z elastycznymi warunkami najmu – tu nie trzeba podpisywać długoletnich umów, rezygnacja z członkostwa jest bardzo prosta, a o całe zaplecze socjalne dba Team O4.
BIURA SZYTE NA MIARĘ!
O4 Coworking odnaleźć można w czterech różnych budynkach Olivia Centre. Każda przestrzeń jest inna i dopasowana do najróżniejszych potrzeb.
O4 Coworking w Olivia Six - to miejsce prestiżowe z widokiem na Trójmiasto z 13 piętra, a o gości dba tu wykwalifikowany concierge. O4 Coworking w Olivia Star - to miejsce eleganckie z biurami wspierającymi pracę wymagającą ciszy i koncentracji. O4 Coworking w Olivia Four to miejsce, w którym wszystko się zaczęło, to tu odbywa się wiele wydarzeń, a ogrom przestrzeni wspólnych wspiera networking i zdobywanie nowych partnerów biznesowych. O4 Flow to przestrzeń stworzona przez kobiety z myślą o kobietach - powstało jako pierwszy coworking dla kobiet, ale każdy może do niego dołączyć. Tu również działa Klub Flow, w ramach którego odbywają się co miesiąc warsztaty i networking. 
PRZESTRZEŃ NA KAŻDE SPOTKANIE
W ofercie O4 Coworking dostępne jest 15 różnych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie spotkania dla 6 osób, lub konferencji mieszczącej 200 uczestników.
WIRTUALNE BIURO
Wirtualne Biuro to usługa oferująca adres korespondencyjny czy rejestrowy firmy. Nasze wirtualne biura mieszczą się w Olivia Centre, największym centrum biznesu w Trójmieście. Nasz adres to nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również gwarancja zaufania klientów.
MENTORZY
O4 Coworking od początków stawiał na partnerstwa międzynarodowe. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom, współpracuje z wybitnymi specjalistami wielu dziedzin z całego świata – a Ci stali się mentorami społeczności i pomagają w rozwoju biznesu członków O4.