O4 - coworking

znajduje się w Olivia Centre

O4

Wybierz numer

795-600-971
i...@o4.network pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - O4 Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - O4 Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - O4 Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - O4 Gdańsk +16 1
 

Co nowego

Postaw na prestiżowy adres dla Twojej firmy w Olivia Centre. Wirtualne biuro z obsługą poczty już 90 zł/m-c!
Wygodne biuro serwisowane w Olivia Centre dla Twojego zespołu. Świetna kawa, sprzątanie, szybkie i bezpieczne WiFi oraz wydarzenia w cenie.

O nas

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzy przede wszystkim zintegrowaną społeczność. Zgromadziliśmy ponad 160 firm z 7 różnych krajów!
Dzięki temu w O4 Coworking rodzą się relacje, podczas których firmy stają się dla siebie partnerami, klientami, inwestorami lub mentorami. W O4 Coworking możesz nie tylko pracować, ale również zarejestrować swoją firmę korzystając z możliwości adresu rejestrowego w ramach wirtualnego biura.

ELASTYCZNE WARUNKI NAJMU!
Biura w O4 Coworking są w pełni wyposażone, z elastycznymi warunkami najmu – tu nie trzeba podpisywać długoletnich umów, rezygnacja z członkostwa jest bardzo prosta, a o całe zaplecze socjalne dba Team O4.

BIURA SZYTE NA MIARĘ!
O4 Coworking odnaleźć można w czterech różnych budynkach Olivia Centre. Każda przestrzeń jest inna i dzięki temu każdy biznes znajdzie tu rozwiązanie dla siebie.
O4 Coworking w Olivia Six - to miejsce prestiżowe z widokiem na Trójmiasto z 13 piętra, a o gości dba tu wykwalifikowany concierge. O4 Coworking w Olivia Star - to przestrzeń z eleganckimi biurami mieszczącymi do 25 biurek. Tu znajdziesz wygodną przestrzeń wspólną, trawiasty taras, oraz salki konferencyjne. O4 Coworking w Olivia Four to miejsce, w którym wszystko się zaczęło, to tu odbywa się wiele wydarzeń, a ogrom przestrzeni wspólnych wspiera networking i zdobywanie nowych partnerów biznesowych. O4 Flow to kameralna przestrzeń, idealna dla mniejszych firm i osób, które lubią pracować w ciszy.

PRZESTRZEŃ NA KAŻDE SPOTKANIE
W ofercie O4 Coworking dostępne jest 21 różnych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie prawie każdego wydarzenia - od spotkania dla 6 osób, do konferencji na 200 uczestników.

WIRTUALNE BIURO
Wirtualne Biuro to usługa oferująca adres korespondencyjny czy rejestrowy firmy. Nasze wirtualne biura mieszczą się w Olivia Centre, największym centrum biznesu w Trójmieście. Nasz adres to nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również gwarancja zaufania klientów.

EVENTY
W O4 Coworking zorganizowaliśmy już ponad 100 różnych wydarzeń. Nasz zespół do doświadczeni specjaliści, którym możesz powierzyć organizację dowolnego eventu - od integracji dla pracowników, przez networking biznesowy, po merytoryczną konferencję.