O4 - coworking

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472B
(Olivia Four | Olivia Star | Olivia Six) Mapka

znajduje się w Olivia Business Centre

795-600-971
i...@o4.network pokaż
o4.network/pl
/O4Coworking
/o4coworking
Godziny otwarcia
Współdzielenie biura - coworking
codzienniecałą dobę
Targi, konferencje - wynajem powierzchni
codzienniecałą dobę

Imprezy

Napisali o nas

O nas

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzą przede wszystkim zintegrowaną społeczność! Zgromadziliśmy ponad 100 firm z 7 różnych krajów!

O4 Coworking to jeden z największych coworkingów w Polsce. Oprócz przestrzeni do efektywnej pracy tworzy przede wszystkim zintegrowaną społeczność. Dzięki temu w O4 Coworking rodzą się naturalne relacje, podczas których firmy stają się dla siebie partnerem, klientem, inwestorem lub mentorem.
MENTORZY
O4 Coworking od początków stawiał na partnerstwa międzynarodowe. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom, współpracuje z wybitnymi specjalistami wielu dziedzin z całego świata – a Ci stali się mentorami społeczności i pomagają w rozwoju biznesu członków O4.
ELASTYCZNE WARUNKI NAJMU!
Proponowane w O4 Coworking biura są w pełni wyposażone, z elastycznymi warunkami najmu – tu nie trzeba podpisywać długoletnich umów, rezygnacja z członkostwa jest bardzo prosta, a o całe zaplecze socjalne dba Team O4.
BIURA SZYTE NA MIARĘ!
O4 Coworking odnaleźć można w trzech różnych budynkach Olivia Business Centre. Każda przestrzeń jest inna i dopasowana do najróżniejszych potrze:
O4 Coworking w Olivia Six - to miejsce prestiżowe z widokiem na Trójmiasto z 13 piętra, a o gości dba tu wykwalifikowany concierge. O4 Coworking w Olivia Star - to miejsce eleganckie z biurami wspierającymi pracę wymagającą ciszy i koncentracji. O4 Coworking w Olivia Four to miejsce, w którym wszystko się zaczęło, to tu odbywa się większość wydarzeń, a ogrom przestrzeni wspólnych wspiera networking i zdobywanie nowych partnerów biznesowych.
PRZESTRZEŃ NA KAŻDE SPOTKANIE
W ofercie O4 Coworking dostępne jest 15 różnych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie spotkania dla 6 osób, lub konferencji mieszczącej 200 uczestników.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »