OHA Gabinet masażu Agnieszki Rećko

OHA Gabinet masażu

Wybierz numer

694-960-811
a...@gmail.com pokaż

O nas

Gabinet masażu OHA to spełnienie marzenia o pracy z ciałem i drugim człowiekiem. Promuję holistyczne podejście do zdrowia, w którym równowaga między ciałem, umysłem i duchem jest najważniejsza. Zapraszam na masaże Lomi Lomi Nui, Kobido i dźwiękiem.
Oferowane przeze mnie masaże to nie tylko zwykłe ugniatanie mięśni i relaks. Hawajski masaż Lomi Lomi Nui to niezwykła jakość dotyku, pełnego bezinteresownej miłości i szacunku do ciała. Pozwala on dotrzeć w głąb siebie i odnaleźć w sobie nowe siły witalne, usłyszeć intuicję, która często jest zagłuszana przez sprawy dnia codziennego. Hawajski rytuał Lomi Lomi Nui to masaż, śpiew, oddech i taneczne, płynne ruchy, wprowadzające w stan błogiego relaksu i ukojenia. To również praca z intencją i poznawanie hawajskiej filozofii życia. 

MASAŻ LOMI LOMUI NUI:
ok. 90 min - 250 zł
ok. 120 min - 300 zł
do 180 min - 400 zł
LOMI DLA KOBIET W CIĄŻY
ok. 60 min - 200 zł

Kolejny w ofercie masaż dźwiękiem to tak naprawdę masaż wibracją. Podczas masażu stawiam na ciele specjalne misy dźwiękowe i wprawiam je w drgania, wydobywając z nich kojące dźwięki. Wibracje mis dostrojone są do wibracji ludzkiego ciała i natychmiast z nim rezonują, co przynosi wspaniałe efekty. Fala dźwiękowa dociera do każdej komórki ciała, pobudzając i wspierając procesy samouzdrawiania organizmu. Jednocześnie spowalniane są fale mózgowe, co wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia i pozwala na usunięcie wielu blokad energetycznych w ciele.

MASAŻ DŹWIĘKIEM
ok. 60 min - 150 zł

Kolejny masaż w ofercie to Kobido - japoński masaż twarzy. Mówi się o nim: lifting bez skalpela. I właśnie tym tak bardzo przyciąga - efektem wizualnym, który rzeczywiście już po jednej sesji jest niezwykły, a przy dłuższej i regularnej pracy bywa spektakularny. To jednak nie jedyny, a w moim odczuciu nawet nie najważniejszy efekt japońskiego rytuału. Japoński masaż twarzy zawiera w sobie wiele przeróżnych technik, od głębokiego masażu i rozluźniania, przez relaksację, drenaż, część liftingującą, ale również pracę na meridianach, punktach akupunkturowych, refleksologię.

MASAŻ KOBIDO
60 min - 200 zł

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby poszukujące głębokiego relaksu, narażone na stres, pracujące nad swoim rozwojem osobistym i duchowym. Czasem nawet najkrótsza chwila pełnego odpuszczenia daje niezwykłe efekty. Zapraszam do zapoznania się z szerszymi opisami masaży na mojej stronie internetowej.