Obrót Nieruchomościami Dziaduch

Obrót Nieruchomościami

Wybierz numer

58 620-05-05 502-316-067 508-560-069
n...@dziaduch.pl pokaż
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Obrót Nieruchomościami Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Obrót Nieruchomościami Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Obrót Nieruchomościami Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Obrót Nieruchomościami Gdynia 1
 

O nas

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, czyli w kupnie i sprzedaży, wynajmie oraz najmie mieszkań, domów, lokali użytkowych i gruntów.Jesteśmy licencjonowanym biurem na terenie województwa pomorskiego nr. 8772
Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego. Działamy w województwie pomorskim, zachodniopomorskim i także za granicą w Hiszpanii rejon Katalonia, Murcja, Walencja, Andaluzja, Madryt.  Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz umiejętność nawiązywania bardzo dobrych i trwałych relacji z klientami zapewniło nam możliwość zaoferowania usług wyjątkowej jakości. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży, wynajmie oraz najmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek, gruntów oraz innych obiektów. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo prawne, podatkowe, finansowe i kredytowe w sprawach związanych z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę każdej transakcji. Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością poświęcimy Państwu czas.

Nasz zespół:
Katarzyna Szubińska Dziaduch
Pośrednik w obrocie nieruchomościami - właściciel
Numer licencji pośrednika: 8772

Dominika Sudoł 
Doradca ds. Nieruchomości
kontakt : 508-560-069

Andrzej Szlass
Ekspert finansowy
andrzej@nieruchomosci.dziaduch.pl

STUDIO PROJEKTOWE Magdalena Szwedowska 
magdalena@nieruchomosci.dziaduch.pl
 -oferuje kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania wnętrz. Celem projektowym pracowni jest łączenie oczekiwań inwestora z ambicjami projektowymi, efektem jest wnętrze niepowtarzalne i skrojone na miarę klienta. Projektuję zarówno mniejsze metraże jak: kuchnia, łazienka, sypialnia poprzez kawalerki, domy, apartamenty czy pomieszczenia komercyjne. Moją specjalnością są wnętrza oparte na nowoczesnym wzornictwie, nie pozostaję jednak zamknięta na inne style i zaprojektuję każde wnętrze, spełniając marzenia każdego klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Najczęściej zadawane pytania

Szukam działki, kupię
Agencja Gdynia- Obrót Nieruchomościami Katarzyna Szubińska Dziaduch

Oceny (30)

Weronika
Termin usługi: lipiec 2023

Pośrednik nie zrobil nic poza podpisaniem umowy i wystawieniem faktury. Nie wywiązywał się ze swoich obowiązków, czyli prezentacje mieszkań. Odradzam tego pośrednika!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

1.0
MARIA
Termin usługi: luty 2022

Bardzo profesjonalna obsługa wszystko na czas .Panie bardzo punktualne i i słowne. Mogę polecić to biuro.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Mario my także dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.2
Waldek
Termin usługi: luty 2022

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Moja sprawa została załatwiona sprawnie i w ekspresowym tempie. Gorąco polecam tę firmę :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna S.
Termin usługi: listopad 2020

Bardzo polecam to Biuro Nieruchomości. Zarówno Pani Kamila, jak i Pani Katarzyna pokazują pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe, pomocne podejście. Jestem zadowolona z transakcji, wszystko przebiegło sprawnie. Można było na nie liczyć w każdej sprawie. Polecam też Pana Andrzeja, współpracującego z Biurem, jako bardzo skutecznego doradcę kredytowego. Dziękuję im wszystkim za pomoc.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marzanna K.
Termin usługi: listopad 2020

Pani Katarzyna , wlascicielka biura znowu nam pomogla , tym razem w zakupie mieszkania. Polecila nam wartosciowego posrednika na obszarze ktory akurat jest poza zasiegiem dzialania biura i okazalo sie to skuteczne. Bardzo dziekujemy za zyczliwosc, pomoc i profesjonalizm. Biuro pani Katarzyny zawsze polecamy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Juliusz K.
Termin usługi: maj 2020

Bardzo dziekujemy za zyczliwe i merytoryczne podejscie do sprzedazy naszego mieszkania. Otrzymalismy pelna pomoc i skutecznie za satysfakcjonujaca nas cene przeprowadzono nas przez cala transakcje sprzedazy mieszkania. Biuro p. Katarzyny Dziaduch godne polecenia za mila obsluge , skutecznosc i profesjonalizm. Bardzo dziekujemy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję serdecznie iż miałam przyjemność pomóc, zapraszamy ponownie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michaj Sodolski
Termin usługi: maj 2020

Bardzo dobry kontakt z agentką. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo i polecamy się w przyszłości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Filip
Termin usługi: luty 2019

Gorąco polecam usługi Pani Kasi. Pełen profesjonalizm, bardzo szybko wyczuwa, czego szuka klient, dzięki czemu otrzymywałem tylko oferty mieszkań, które na prawdę mi się podobały. Wszystko dopięte na ostatni guzik w tempie ekspresowym, oczywiście z dbałością o wszelkie szczegóły i w terminach dogodnych dla klienta. Ponadto skorzystałem z usług poleconego przez Panią Kasię - Pana Andrzeja w zakresie załatwienia kredytu hipotecznego. Pan Andrzej również bardzo kompetentny, znający się bardzo dobrze na tym, co robi i bardzo chętny do pomocy i udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo o.Filipie i zapraszamy w przyszłości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra
Termin usługi: luty 2019

Z usług Pani Katarzyny Dziaduch skorzystałam drugi raz. Jak poprzednio profesjonalnie przeprowadzono sprzedaż mojej nieruchomości. Mogłam liczyć na kontakt w każdej chwili. Wspaniale przygotowana oferta sprzedaży mojego mieszkania (opis i zdjęcia) plus trafne wyczucie oczekiwań obu stron transakcji doprowadziło do szybkiej finalizacji oferty. Dziękuję bardzo.

Odpowiedź obiektu:

Pani Olu współpraca z Państwem to sama przyjemność.Dziekuje także za współpracę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Przemek S.
Termin usługi: lipiec 2017

Pytanie: czy można bezpiecznie i sprawnie sprzedać mieszkanie w tydzień? Odpowiedź: z Panią Katarzyną - TAK! Nie wierzyłem, że to możliwe, ale z pomocą Pani Katarzyny cały proces przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo. Bardzo fachowe podejście do tematu, szybkie rozwiewanie wszelkich wątpliwości, odpowiedzi na miliony czasem dziwnych pytań i przede wszystkim piecza nad całą transakcją. Trudno przecenić taką pomoc - wszystko poszło jak po sznureczku... Gdyby tylko bank działał szybciej, to całość zamknęłaby się w trzech dniach! Polecono mi Panią Katarzynę. Teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić ją Wam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jacek
Termin usługi: Marzec 2017

Działania tej Pani prawie zawsze przynoszą efekt

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wlad
Termin usługi: Luty - Marzec 2017

Od samego początku i aż do wydania mieszkania byliśmy pod opieką pierwotnie Pani Wioletty a później Pani Kasi. Podsumuję krótko - agencję tę bez wahania wybrałbym jeszcze raz. Kompetencja, gotowość do pomocy, skuteczne rozwiązywanie problemów - wszystko to na najwyższym poziomie. Należy tu również wspomnieć o wspaniałej pracy Pana Andrzeja - doradcy kredytowego współpracującego z biurem - bez niego proces uzyskania kredytu zakończyłby się zapewne porażką. Gorąco polecam! *5 za prowizje i opłaty bo zawsze może być 0%, chociaż w naszym przypadku wartość tej pozycji nie była zbytnio wygórowana.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Bartek
Termin usługi: czerwiec-lipiec 2016

Proces negocjacji, zakupu jak i przebieg wszystkich formalności przed i po zakupie bezporoblemowo kontrolowany przez panią Kamilę. Wszystko sprawnie i jasno wytłumaczone, bez problemu można dogadać się co do zmian w umowie w trakcie trwania transakcji, dodatkowa niezastąpiona pomoc w papierkologii ;P POLECAM

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
mszyfel
Termin usługi: 27.04.2016

Jaka jest Pani Kasia ? - profesjonalna i skuteczna. No i działa szybko. Dlatego POLECAM biuro nieruchomości i dziękuję za dotychczasową pomoc.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Bożena
Termin usługi: 24.02 2016

Mieszkam na stałe za granicą przyjechałam do Polski na tydzień i w ciągu piąciun dni kupiłam mieszkanie.Pani Kasia wszystko perfekcyjnie przygotowała panie poświęciły mi cały swój czas pomogły w załatwieniu wszelkich formakności.Bardzo pomocne służyły radą zawsze miłe i uśmiechnęte niezmordowane pomimo szalonego pośpiechu.Polecam tą agencję każdemu kto szuka profesjonalnej i pełnej zaangażowania obsługi.Zdecydowałam się wynająć to mieszkanie opiekę i zarząd powierzyłam agencji chętnie podziele się opinią o tym jak ten proces przebiega kiedy znajdzie się ktoś chętny je wynająć.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
klaudia
Termin usługi: sierpnień 2015

Kupiliśmy mieszkanie z Panią Kasią. Mieliśmy konkretne wymagania, które udało się spełnić. Profesjonalna obsługa. Pomoc we wszystkich sprawach i formalnościach od samego początku do samego końca. Bardzo polecam biuro Pani Katarzyny.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Maria Nowak
Termin usługi: 29 05 2015

Doskonale doradztwo dotyczące sytuacji na rynku nieruchomosci - bardzo efektywna pomoc - polecam -

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Alicja
Termin usługi: marzec 2015

Świetna, bardzo profesjonalna obsługa. Wszystko na czas, cała transakcja przeprowadzona przez Panie z biura na 6 z plusem, pełna opieka na każdym etapie. Gorąco polecam i bardzo dziękuję przemiłym Paniom

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam
Termin usługi: 2005, 2013,2015

Z tą agencją nieruchomości współpracuję od 2005 roku gdy zakupiłem pierwsze mieszkanie, rok temu kupiłem dom również za pośrednictwem agencji Katarzyny Dziaduch i był to mój osobisty wybór by właśnie ta agencja nadzorowała transakcję gdyż pracownicy tej agencji zawsze pomagali załatwiać niezbedne formalności, udzielali fachowych i pomocnych porad. Obecnie także korzystam z usług tej agencji wynajmując mieszkanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Krzysztof
Termin usługi: 2014

Współpraca przebiegała miło i profesjonalnie, ofert było wiele, bardzo znaczne zaangażowanie w obsługę klienta. Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0