Odśnieżamy.pro - jeśli odśnieżać, to z nami!

adres
81-404 Gdynia, Świętojańska 128
(I piętro nad lokalem "Baranola")
telefon
505-047-115
e-mail
b...@odsniezamy.pro pokaż
www
odsniezamy.pro

O nas

ODŚNIEŻAMY! Dachy, place, parkingi, podjazdy, dojazdy, alejki, chodniki. Zbijamy sople i nawisy, wywozimy śnieg. 7 lat doświadczenia. Najlepsze ceny, profesjonalna obsługa. W gotowości całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Firma odśnieżamy.pro jest częścią Grupy Kapitałowej Nostromo specjalizującą się we wszelkiego rodzaju odśnieżaniu powierzchni płaskich i skośnych.
Od blisko 7 lat zajmujemy się różnego typu pracami przy odśnieżaniu miejsc trudno dostępnych. Współpracowaliśmy m.in. przy projektach odśnieżaniu powierzchni płaskich i skośnych, placów i parkingów, a także przy wywozie śniegu.
 
W aspekcie odśnieżania na chwilę obecną współpracujemy z 58 firmami. Taka liczba zadowolonych klientów daje nam powody do radości, a Państwu gwarancję satysfakcji i pewność, że każde zlecenie wykonane będzie z najwyższą starannością.
 

Opinie + Oceń


6.0

w kategorii

Odśnieżanie

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dobrze wykonane odśnieżanie dużego rozległego terenu oraz dachu

Wczoraj zatelefonowałem do firmy by umówić się na gotowość do uprzątnięcia śniegu który miałby spaść nad ranem. Jest godzina 8.15 wszystko zostało posprzątane do czysta, bardzo sprawnie i bez zbędnych problemów Bardzo konkretna, polecam

 • Lech
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »