Ogrodowy Patrol

80-297 Rębiechowo, Spacerowa 17
668-203-302
b...@ogrodowypatrol.pl pokaż
www.ogrodowypatrol.pl

O nas

Ogrodowy Patrol został stworzony przede wszystkim z myślą o zadaniach specjalnych u najbardziej wymagających Klientów. Naszą specjalną ofertę kierujemy do firm i odbiorców prywatnych na terenie Trójmiasta i okolic. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni.

        Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Dbamy o trawniki, krzewy, drzewa, byliny, sadzimy rośliny sezonowe i wielosezonowe, zabezpieczamy ogrody przed szkodnikami i pomożemy przygotować ogród do zimowania. 

        W naszej ofercie znajduje się również zakładanie i pielęgnacja oczek wodnych wraz z organizmami żywymi i roślinami wodnymi. Zadbamy o odpowiednią filtrację i parametry wody, doradzimy jakich preparatów użyć aby zachować czystość i przejrzystość wody. 
Od wielu lat współpracujemy z firmą TETRA POND, która ze swoim bogatym asortymentem produktów ułatwi utrzymać Państwa ryby i oczko w najlepszej kondycji.

        Chcemy Naszych klientów obsługiwać kompleksowo, dlatego został stworzony osobny dział specjalizujący się w zwalczaniu wszystkich szkodników w ogrodzie, domu lub firmie.
Przedstawiamy Państwu Pro DDD, skutecznie jesteśmy wstanie zwalczyć takie szkodniki jak: krety, myszy, szczury, komary, meszki, muchy, kleszcze, prusaki, karaluchy, mrówki, pająki, pchły, pluskwy, usuwamy gniazda os i szerszeni i inne.

Dla Firm zostały uruchomione specjalne PROGRAMY DDD sprawdź jakie to wygodne!

Zabezpieczamy przy pomocy ogrodzeń elektrycznych posesje i ogrody przed dziką leśną zwierzyną: dziki, sarny, zające, lisy, wydry, kuny, ptaki i inne. 

Zachęcamy do współpracy.
Ogrodowy Patrol
 

Zdjęcia