Orlex Invest

Gościcino 84-241, Mickiewicza 7

Orlex Invest

Wybierz numer

58 677-12-02 885-822-220 885-822-200
m...@orlexinvest.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/11 - Orlex Invest Gościcino 4
  • Zdjęcie 2/11 - Orlex Invest Gościcino 3
  • Zdjęcie 3/11 - Orlex Invest Gościcino 2
  • Zdjęcie 4/11 - Orlex Invest Gościcino +8 1

TV Filmy

50

Orlex Invest Nowe Janowo

Inwestycje

O nas

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
Orlex Invest 
Dobrze znasz nas z sąsiedztwa. Jesteśmy firmą deweloperską, która od lat buduje domy i osiedla na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego i w jego okolicy, a także w Gdyni.
Specjalizujemy się przede wszystkim w budownictwie rodzinnym, dlatego szukamy najbardziej dogodnych lokalizacji dla naszych inwestycji, a proponowane przez nas mieszkania są funkcjonalne i nowoczesne. Minęły już czasy bloków z wielkiej płyty. Kameralne, kilkurodzinne budynki, osobne wejścia do każdego lokalu, użytkowe poddasze, własny ogródek czy obszerne tarasy to udogodnienia, dzięki którym mieszkania zamieniają się w prawdziwy dom.
Wybieramy terenu pod budowę naszych osiedli w atrakcyjnych miejscach – w otoczeniu zieleni, w bliskości sklepów, przedszkoli i szkół, z uwzględnieniem dobrej komunikacji z Trójmiastem. Tworzymy przyjazne otoczenie, tak, aby powrót do domu po całym dniu pracy dawał odpoczynek i wyciszenie.
Stawiamy na jakość, aby sprzedawane przez nas lokale służyły naszym Klientom na długie lata, zapewniając komfort i wygodę użytkowania. Do wykończenia mieszkań wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów, ponieważ dbamy o wysoki standard naszych inwestycji na każdym etapie realizacji, od fundamentów, poprzez dach, aż po oddanie kluczy nowym mieszkańcom.
Zapewniamy profesjonalny serwis w zakresie finalizacji i ubezpieczenia nieruchomości, obsługi notarialnej, a także aranżacji wnętrz, dzięki współpracy z architektem.
Nasze mieszkania  to bezpieczne, przemyślane budownictwo w przystępnych cenach na terenie Pogórza, Kosakowa, Gdyni, Redy i Rumi.