Działalność on-line 

Osiedle Zielone Anna Kolcan Sp.j.

81-472 Gdynia, Legionów 116B/1 Mapka
58 662-26-62, 58 662-27-72
b...@osiedlezielone.eu pokaż
www.osiedlezielone.eu
Godziny otwarcia
pn8:00 - 16:00
wt12:00 - 18:00
czw8:00 - 16:00
pt8:00 - 13:00
Z uwagi na pandemię koronowirusa biuro administracji kontaktuje się telefonicznie i za pomocą maili

O nas

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, administracja wspólnot mieszkaniowych oraz księgowością wspólnot mieszkaniowych. Dostęp do Internetowej Obsługi Klienta. Gwarantujemy wysoka jakość usług. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Opis działalności
Działamy na rynku zarządzania nieruchomościami od 1995 r. Aktualnie zarządzamy i administrujemy wspólnotami mieszkaniowymi na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska i Warszawy. Wybór naszej usługi gwarantuje niską i stałą cenę usługi, transparentność rozliczeń, uczciwość, wysoką jakość, profesjonalizm, internetowy dostęp do indywidualnego konta (IOK).
Marki i specjalizacje
- Usługi księgowości
- Obsługa nieruchomości
- Zarządzanie nieruchomościami
- Administracja nieruchomościami
- Usługi dodatkowe
- Wspólnoty mieszkaniowe

Oferujemy Internetową Obsługę Klienta dla właścicieli nieruchomości na stronie internetowej administratora, gdzie można zgłaszać przez internet awarie w nieruchomości, sprawdzać stan wpłat, treści ogłoszeń, zarządzeń, uchwał wspólnoty mieszkaniowej, głosować przez internet nad uchwałami wspólnoty.
Produkty i usługi
Zarządzanie nieruchomościami

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI - ZAKRES USŁUG

1. Przejęcie nieruchomości, dokumentacji technicznej, przechowywanie i aktualizowanie dokumentacji, prowadzenie książki obiektu.
2. Wykonywanie czynności zwykłego zarządu nieruchomością określonych w ustawie o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994r w rozdziale 4, a w szczególności:
1. Opracowywanie rocznego planu gospodarczego i korekt tego planu - w tym przychodów i wydatków z funduszu remontowego wspólnoty mieszkaniowej.
2. Realizacja planu gospodarczego uchwalonego przez wspólnotę.
3. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz wspólnoty dotyczących dostaw energii elektrycznej, zimnej wody, dostawy ciepła, odprowadzenie ścieków, wywozu śmieci, ubezpieczenia nieruchomości.
4. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz Wspólnoty dotyczących konserwacji urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, utrzymaniem czystości w częściach wspólnych nieruchomości, pielęgnacji zieleni.
5. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz Wspólnoty dotyczących okresowych przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
6. Wykonywanie za dodatkową opłatą okresowych przeglądów budowlanych, nadzoru nad robotami remontowymi.
7. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz Wspólnoty dotyczących przeprowadzania deratyzacji i dezynfekcji.
8. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz Wspólnoty dotyczących przeprowadzania windykacji na drodze sądowej zaległych opłat od członków wspólnoty poprzez Kancelarię Prawniczą zgodnie z podjętą uchwałą o windykacji.
9. Organizowanie przetargów na roboty remontowe.
10. Zawieranie umów w imieniu i na rzecz wspólnoty dotyczących robót remontowych i modernizacyjnych nieruchomości i urządzeń stanowiących jej wyposażenie techniczne.
11. Nadzór nad prawidłową realizacją zawartych umów w imieniu i na rzecz wspólnoty.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.0

w kategorii

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  1
   
 • jakość usług:
  1
   
 • opłaty:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Karol - opinia

Od roku szarpie się z firmą Osiedle Zielone Sp.j. z ulicy Redłowskiej w Gdyni. Nie odpisują na wezwania do zapłaty które im wysyłam. Zalegają nie płacą i nie odpisują. Odradzam wszystkim kontakt z tą firmą

 • Karol
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »