Ośrodek Narciarski Kurza Góra

13-306 Kurzętnik, Kurza 1
600-436-336, 600-436-336
k...@kurzagora.pl pokaż
kurzagora.pl
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 21:00
sob-nd8:00 - 21:00
Aktualne godziny otwarcia również na naszej stronie internetowej kurzagora.pl

Napisali o nas

  • Narty 2 godz. od Trójmiasta, sprawdź sam
    Narty 2 godz. od Trójmiasta, sprawdź sam artykuł sponsorowany 10 lutego 2021 (51 opinii) Od najbliższego piątku, 12 lutego, ponownie zostaną otwarte stoki narciarskie. Wszystkich spragnionych jazdy na nartach i snowboardzie już teraz zaprasza Ośrodek Narciarski...

O nas

Kurza Góra to całoroczny obiekt mieszczący się w Kurzętniku, tylko 2 godziny od Trójmiasta! Trzy zróżnicowane trasy narciarskie o łącznej długości 2, 5km sprawdzą się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy!

Kurza Góra to całoroczny obiekt mieszczący się w Kurzętniku w powiecie nowomiejskim. Zimą to przede wszystkim: najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce, trzy oświetlone, zróżnicowane trasy narciarskie, zimowy park rozrywki dla najmłodszych, lodowisko o powierzchni 800m2 oraz Szkółka Narciarska „Kurza Akademia”. Ośrodek Narciarski dysponuje największą fabryką śniegu w Europie, co umożliwia stworzenie idealnych warunków na stoku w każdej temperaturze, nawet tej dodatniej. Jest to idealny Ośrodek dla tych, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z nartami i snowboardem, ale również dla doświadczonych narciarzy, którzy przygotowują się do sezonu.

Ośrodek Kurza Góra to nie tylko rodzinne szusowanie, ale również liczne wydarzenia tj. Nocna Jazda, Disco Lodowisko czy Sylwester na Stoku, podczas których nasi goście mogą w pełni wykorzystać czas na białym szaleństwie. To też Strefa Wysokich Lotów, czyli najdłuższy Tubing w Europie. Z myślą o najmłodszych naszych gościach przygotowaliśmy liczne zimowe animacje.

Białe szaleństwo na nartach i snowboard idealnie wpisują się w zimowy klimat na Mazurach jednak miłośnikom jazdy figurowej i nie tylko polecamy kryte lodowisko z wypożyczalnią łyżew o powierzchni 800m2. Zimowe animacje na długo zostają w pamięci naszych najmłodszych gości a tor z wyskocznią na poduszkę Air Bag to gratka dla tych, którzy lubią wystrzałowe przygody.

Najczęściej zadawane pytania

Czy stok narciarski działa podczas pandemii?
Stok narciarski zgodnie z obowiązującymi restrykcjami pozostaje nieczynny. Organizujemy otwarte szkolenia narciarsko-snowboardowe. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Czy na miejscu dostępna jest gastronomia?
Tak, posiadamy rozbudowaną ofertę gastronomiczną. Na miejscu dostępna jest Restauracja Kurza Góra, która oprócz lokalnych specjałów serwuje pyszne wypiekaną w piecu opalanym drewnem. Do dyspozycji narciarzy pozostaje również bar EMPIRO.
Jak sprawdzić warunki na stoku?
Zapraszamy do zapoznania się ze SkiRaportem dostępnym na naszej stronie www. Znajdziecie tam również Państwo podgląd do naszych kamer które transmitują obraz na żywo! Codziennie aktualizujemy również nasze social media, gdzie publikujemy aktualne zdjęcia ze stoku. Zapraszamy!
Czy posiadacie lodowisko?
Tak, posiadamy 800m2 kryte lodowisko oraz wypożyczalnie łyżew.
Z jakich letnich atrakcji można korzystać?
Ośrodek Kurza Góra jest znany przede wszystkim z NAJWIĘKSZEGO KOMPLEKSU TUBINGU w Europie! Dodatkowo w trakcie budowy jest nowa atrakcja- Wieża Widokowa wraz 2km tarasem widokowym wykonanym w całości z drewna! Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Czy posiadacie bazę noclegową?
Niestety nie posiadamy własnej bazy noclegowej, ale! Sprawdź hotele, które polecamy w ramach naszej sieci partnerskiej FreeSkiHotele, gdzie rezerwując nocleg możecie uzyskać karnet na narty gratis! Więcej informacji freeskihotele.pl

Zdjęcia