Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo

adres
83-200 Starogard Gdański, Płaczewo
telefon
58 531-00-27, 536-537-515
e-mail
b...@placzewo.pl pokaż
www
www.placzewo.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Restauracja czynna w godz od 12.00 do 20.00

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo jest położony w w gminie Starogard Gdański (powiat starogardzki, województwo pomorskie), ok. 7 km na południe od Starogardu Gdańskiego nad jeziorem Płaczewskim. Jezioro to spеłnia funkcje rekreacyjno-turystyczne.

Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo jest położony w w gminie Starogard Gdański (powiat starogardzki, województwo pomorskie), ok. 7 km na południe od Starogardu Gdańskiego nad jeziorem Płaczewskim. Jezioro to spеłnia funkcje rekreacyjno-turystyczne. Powierzchnia całkowita 44,8 ha, głębokość maksymalna 4,9 m. W północnej części jeziora znajduje się mała wyspa. Jezioro otoczone jest pasami trzcin, szczególnie w części wschodniej i północnej. Niektóre zaciszne miejsca pokryte są grążelami i grzybieniami.
 
Latem jest to jedno z najczęściej wybieranych przez starogardzian miejsc rekreacyjnych. Popularne Płaczewo kojarzy się większości przede wszystkim z miejscem wykorzystywanym do kąpieli o wieloletniej tradycji. Od 2013 roku Ośrodek prężnie się rozwija. Po intensywnym okresie modernizacji, stał się urokliwym i idealnym miejscem do rekreacji i odpoczynku.
 Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo to kompleks składający się z domków wczasowych całorocznych(6 os), apartamentów i budynkiem hotelowym z  komfortowymi  pokojami dwuosobowymi. Na miejscu znajduje się Restauracja otwarta codziennie, Sala bankietowa i konferencyjna z przepięknym tarasem i widokiem na jezioro. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Zdjęcia