Ostmedic - gabinet osteopatii i rehabilitacji

Ostmedic

Wybierz numer

508-489-851
o...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

TV Filmy

Rehabilitacja kobiet w ciąży
91

Rehabilitacja kobiet w ciąży

O nas

Specjalista leczenia bólu i dysfunkcji ruchu
Diagnozowanie, leczenie oraz rehabilitacja schorzeń kręgosłupa, stawów i mięśni, schorzeń stóp, bólów głowy, terapia kobiet w ciąży, rehabilitacja po wypadkach i operacjach, nietrzymania moczu.

Oceny (34)

Paweł Komorowski
Termin usługi: grudzień 2019

Trafiłem do doktora Jana Jaśkowskiego z zaburzeniami równowagi. Silne zawroty głowy pojawiały się nagle i były na tyle mocne, że nie mogłem wstać z pozycji leżącej. Już po jednej wizycie u doktora Jana Jaśkowskiego zaburzenia równowagi, zawroty głowy ustąpiły. Minął rok od wizyty i dotychczas nie doświadczyłem tych dolegliwości. Bardzo dziękuję.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo. Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie jestem doktorem :)
Pozdrawiam

Rehabilitacja

5.8
Anna
Termin usługi: listopad 2019

Bardzo profesjonalnie mnie bardzo pomogły ćwiczenia dobrane do mojego schorzenia. Polecam.

Rehabilitacja

5.5
Kroglin
Termin usługi: wrzesień 2019

Spotkania z Panem Janem przypominają jak to jest żyć bez bólu kręgosłupa. Profesjonalne, indywidualne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta, pomaga odpowiednio zaprogramować głowę w poczucie zaufania bezpieczeństwa i samodyscypliny do chętnego wykonywania poleconych ćwiczeń. Sumienne realizowanie zaleconej przez Pana Jana gimnastyki, już po kilku ćwiczeniach przynosi poprawę i ulgę w bólu. Polecam gabinet i dziękuję Panie Janie za profesjonalną pomoc.

Rehabilitacja

6.0
El
Termin usługi: lipiec 2018

Po 4 wizytach ból zniknął ( o.szyjny, o. lędźwiowy, bóle głowy, zmęczenie)

Rehabilitacja

6.0
Beata
Termin usługi: czerwiec 2017

Fizjoterapeuta profesjonalnie i rzeczowo przeprowadza badanie analizując przyczynę dolegliwości stosuje ćwiczenia dobrane do indywidualnych potrzeb. Wizyty w miłej atmosferze i co najważniejsze skuteczne.

Rehabilitacja

5.8
Mateusz
Termin usługi: 2.08.2016

Polecam z czystym sumieniem. Doktor to świetny fachowiec i profesjonalista. Już po pierwszej wizycie zniwelował ból pleców w odcinku lędźwiowym, a kolejne wizyty jedynie poprawiały sytuację. Z racji uprawiania sportu siłowego, dzięki doktorowi, wiem na co zwrócić uwagę i jakie ćwiczenia wykonywać, aby ból pleców zniknął bezpowrotnie. Wizyty przeprowadzane są w bardzo przyjaznej atmosferze co dodatkowo ułatwia kontakt z lekarzem. Serdecznie polecam!

Rehabilitacja

6.0
An
Termin usługi: kwiecień 2015

W połowie 8 miesiąca ciąży pojawiły się u mnie promieniujące bóle w plecach. Na początku myślałam że w końcu przejdzie, w najgorszym razie po ciąży, ale dolegliwości się nasilały- nie mogłam wstać z kanapy, przewrócić się na drugi bok w łóżku, dramat... Po dwóch wizytach u Pana Jana mogłam znów normalnie funkcjonować! Nie ma co się męczyć z bólami pleców w ciąży tłumacząc sobie, że to normalne. Lepiej skorzystać z pomocy fachowca zwłaszcza, że to najbezpieczniejsze rozwiązanie w ciąży - proste ćwiczenia i masaż mogą zdziałać cuda, a ból nie wpływa dobrze ani na kobietę ani na dziecko. Polecam serdecznie obolałym ciężarówkom!

Rehabilitacja

6.0
EM
Termin usługi: maj, listopad 2014

Gorąco polecam rehabilitację u p. magistra Jaśkowskiego przy dolegliwościach bólowych pochodzących od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.nPo zabiegach w gabinecie Ostmedic czuję wielką ulgę i poprawę sprawności, za które bardzo dziękuję!

Rehabilitacja

6.0
Ania
Termin usługi: 08.2014

Ponieważ mam pracę siedzącą od czasu do czasu dokucza mi kręgosłup, ostatnio jednak 'łupnęło' tak, że nie mogłam się wyprostować. Już po pierwszej wizycie ku mojemu zdziwieniu wyszłam wyprostowana z gabinetu, a kilka następnych wizyt i zadane ćwiczenia pomogły mi pozbyć się zupełnie dolegliwości.Nie sądziłam, że można tak łatwo zaradzić bólom kręgosłupa bez szpikowania się tabletkami przeciwbólowymi.Pan Janek ma ogromną wiedzę i umiejętności.

Rehabilitacja

5.8
Krzysztof
Termin usługi: lipiec 2014

Polecam Ostmedic przy wszelkich bólach kręgosłupa, dzięki profesjonalnej rehabilitacji i kompetencji pana Jana po pięciu zabiegach ból ustąpił a dalsze zaproponowane ćwiczenia pozwalają mi w pełni normalnie funkcjionować. Dziekuję.

Rehabilitacja

5.7
Kasia
Termin usługi: cały czas

wybitny specjalista, bardzo mi pomógł w problemach z kręgosłupem w momencie gdy leki przesłały działać, a lekarz zasugerował operację, szkoda, że tak późno trafiłam do Pana Jaśkowskiego …

Rehabilitacja

6.0
Marcelina
Termin usługi: kwiecień - maj 2014

Po tylu miesiącach męki i bólu oraz leczenia się u innych specjalistów.Dopiero dzięki Panu Jaśkowskiemu mogę normalnie funkcjonować,. Niesamowita wiedza i idealnie dobrane ćwiczenia do wypadniętego dysku... polecam!!!!

Rehabilitacja

5.7
Hania
Termin usługi: marzec-kwiecień 2014

Polecam rehabilitację w Ostmedic. Ból kręgosłupa minął praktycznie natychmiast dzięki miłej i skutecznej pomocy Pana Jana.

Rehabilitacja

5.7
Ola
Termin usługi: 21.03.2014

Miałam ból szyi, promieniujący na pozostałe części pleców i dzięki opiece pana Jana bóle ustąpiły niemal całkowicie po jednej wizycie. Stosuję ćwiczenia i na razie wszystko jest w porządku. Polecam i na pewno wrócę w razie potrzeby.

Rehabilitacja

5.8
Magda
Termin usługi: Luty 2013

Jestem w szóstym miesiącu ciąży i niestety pojawiły się dolegliwości w dolnej części kręgosłupa spowodowane ciążą oraz zaszłymi przeciążeniami. Poprzez delikatny rozluźniający masaż oraz proste ćwiczenia już po kilku wizytach ból ustąpił. Ma to dla mnie duże znaczenie, gdyż nie mogę brać leków, a ból utrudniał normalne funkcjonowanie. Szczerze polecam.

Rehabilitacja

5.8
stempelka
Termin usługi: marzec kwiecień 2013

Pan Jan pomógł mi w walce z wieloletnim bólem kręgosłupa i biodra.Bywałam w wielu miejscach na różnych terapiach,czasami miałam po prostu dość siebie i bólu.Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia na co dzień czuję się o niebo lepiej.Na rehabilitacji byłam w kwietniu i cały czas podpieram swój kręgosłup zaleceniami P.Jana.Polecam wszystkim tego profesjonalnego i serdecznego człowieka.

Rehabilitacja

6.0
Ela
Termin usługi: 02.10.2013

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po raz pierwszy od roku, po 10 wizytach, mogę chodzić na dłuższe spacery z rodziną, bez bólu pleców. Naprawdę dobry rehabilitant, jedyna osoba, która mi pomogła, po wielu wizytach u neurologów i neurochirurgów,

Rehabilitacja

5.8
Emilia
Termin usługi: 07. i 08.2013r.

Bardzo polecam. Ból i dolegliwości powypadkowe minęły po kilku wizytach i regularnych ćwiczeniach. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Rehabilitacja

6.0
krzysztof
Termin usługi: sierpień

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Bez naciągania. Na prawdę polecam.

Rehabilitacja

6.0
Michal P
Termin usługi: Maj - Czerwiec 2013

U Pana Jana otrzymałem bardzo profesjonalną, fachową i skuteczną pomoc w walce z dyskopatią. Przyjemna terapia manualna i odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne spowodowały, że z każdą kolejną wizytą odczuwałem coraz większą poprawę. Moje życie wreszcie wróciło do normy. Szczerze polecam wizyty u Pana Jana wszystkim mającym jakiekolwiek problemy z kręgosłupem.

Rehabilitacja

6.0