Osuszanie24

Osuszanie24

Wybierz numer

58 320-01-00 601-647-601 601-777-000
g...@osuszanie24.com pokaż
 

O nas

Kompleksowe usługi osuszania, likwidacji szkód po pożarze, zalaniu oraz tymczasowej kontroli wilgotności. Przez niemal 20 lat działalności na rynku polskim pomogliśmy dziesiątkom tysięcy ludzi i firm w restytucji zniszczonego mienia.
Usługi firmy Osuszanie24 zostały wypróbowane w każdym z możliwych scenariuszy - od naprawy pojedynczego uszkodzenia w prywatnej własności, po usuwanie masowych szkód podczas największych światowych katastrof.
Wieloletnia obecność naszej firmy na polskim rynku pozwoliła nam dostosować się do każdej sytuacji. Dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą likwidację szkód na masową skalę, które nastąpiły podczas największych katastrof globalnych, a także tych niewielkich – w tym pojedyncze uszkodzenia mienia prywatnego.
Wykonujemy osuszanie budynków i dokumentów na terenie między innymi Warszawy oraz Gdańska, realizując zlecenia na między innymi przeciwdziałanie procesom korozyjnym na obszarach wyróżniających się wysoką wilgotnością. Świadczone przez nas usługi wyróżniają się precyzją działań przy wykorzystaniu sprawdzonych metod oraz rozwiązań
technologicznych. Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleconych nam zadań, nie umniejszając przy tym wysokiemu standardowi oraz rzetelności ich realizacji.
W zakresie tymczasowej kontroli klimatu nasza firma wykonuje również działania w zakresie likwidacji lub nadzoru zmienności wilgotności w betonie na wylewkach, czy też na podłogi. Osuszanie nie jest jedyną naszą specjalnością, wykonujemy również czyszczenie po pożarze, czy też odgrzybianie budynków.
Zapraszamy do współpracy.

Oceny (2)

Maciej
Termin usługi: luty 2019

profesjonalnie, szybko i tanio

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
 • jakość usług:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Joanna
Termin usługi: lipiec 2018

Profesjonaliści w każdym calu

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
 • jakość usług:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6