Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Ozonowanie Trójmiasto

Gdynia
666-603-606
P...@gmail.com pokaż
/ozonowanietrojmiasto
/ozonowanietrojmiasto
Godziny otwarcia
codziennie8:00 - 20:00
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

O nas

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalną usługę dezynfekcji wnętrz przy użyciu ozonu. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Po wykonanej usłudze Klient otrzymuje od nas certyfikat zaświadczający o dezynfekcji.

Ozonowanie, czyli dezynfekcja powierzchni za pomocą ozonu, to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się wirusów, bakterii, alergenów, roztoczy i innych drobnoustrojów. To również doskonała metoda na oczyszczenie pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów, takich jak spalenizna, dym papierosowy, odory odzwierzęce i tym podobne.

Ozonowanie jest niezwykle skuteczne i przeprowadzone we właściwy sposób całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska. Nasza firma oferuje Państwu profesjonalną usługę dezynfekcji wnętrz przy użyciu ozonu. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. W naszej pracy używamy atestowanego sprzętu polskich i niemieckich producentów, co zapewnia najwyższą jakość, skuteczność i rzetelność niemożliwą do uzyskania przy zastosowaniu innych metod generowania i pomiarów stężenia ozonu. Po wykonanej usłudze każdy Klient otrzymuje od nas certyfikat zaświadczający o wykonanej dezynfekcji.

Dezynfekcja za pomocą ozonu jest między innymi polecana przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny, jako skuteczny sposób dekontaminacji pomieszczeń, z których korzystają ludzie.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Ozonowanie

 • obsługa:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Angela - opinia

Skorzystałam z tej firmy i jestem pod wrażeniem. Profesjonalny sprzęt, chłopaki naładowani wiedza na temat ozonowania. W mieszkaniu pachnie aż miło. Polecam w 100 %

 • Angela
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020