Lifemedica Przemysław Konczalski specjalista chirurg naczyniowy

znajduje się w Lifemedica

Lifemedica Przemysław Konczalski

Wybierz numer

58 506-64-10
r...@lifemedica.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

O nas

Specjalista chirurgii naczyniowej - konsultacje i diagnostyka w zakresie chirurgii tętnic i żył. Zabiegi Laserowego Leczenia Żylaków. Badania USG żył i tętnic - badania dopplerowskie w ramach wizyty.
Nowość: Leczenie Żylaków Klejem VenaSeal!
lek. med. Przemysław Konczalski w Klinice Lifemedica w Gdańsku, przyjmuje pacjentów z problemami związanymi z chirurgią naczyniową oraz schorzeniami spowodowanymi niewydolnością układu krwionośnego.

Nowość: Leczenie Żylaków Klejem VenaSeal - kliknij po więcej informacji.

W ramach Poradni Leczenia Żylaków w Lifemedica oferujemy konsultacje, porady i zabiegi związane z leczeniem żylaków takie jak np. skleroterapia czy też laserowe usuwanie żylaków i pajączków. Dzięki współpracy specjalistów z kilku dziedzin, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe podejście do leczenia chorób z chirurgi naczyniowej.

CENTRUM FLEBOLOGICZNE - LASEROWE USUWANIE ŻYLAKÓW

lek. med. Przemysław Konczalski - chirurg naczyniowy, flebolog

Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Po stażu podyplomowym w Akademii Medycznej w Gdańsku rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Kościerzynie, gdzie pracował przez 7 lat

Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w 2004 roku. W latach 2003oraz 2005-2006 pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urazowej Albertinenkrankenhaus i Klinikum Osnabruckerland w Dissen ( Niemcy). Następnie w latach 2007-2009 w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewodzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. W roku 2010 rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego w Warszawie. Tytuł specjalisty chirurgii naczyniowej uzyskał w listopadzie 2013 roku.

Więcej informacji o mnie na stronie:
Przemysław Jacek Konczalski - chirurg naczyniowy w Lifemedica

Więcej informacji na temat zabiegu skleroterapii: http://skleroterapiagdansk.pl.
Więcej informacji na temat leczenia żylaków nowoczesnymi metodami: Laserowe Leczenie Żylaków

Zapraszamy również na stronę: Chirurgia naczyniowa w Gdańsku - w ramach Centrum Zdrowia Lifemedica, gdzie szczegółowo opisujemy sposoby i metody leczenia żylaków, jak i również zabiegi wykonywane w ramach tej specjalizacji, takie jak np. laserowe usuwanie i leczenie żylaków czy też leczenie żylaków za pomocą skleroterapii, a także badanie diagnostyczne USG DOPPLER.