P.M. Guitar Usługi Muzyczne Michał Paliwoda

adres
81-587 Gdynia, Buraczana 9B/1
telefon
58 629-29-10, 504-891-423
e-mail
k...@pmguitar.pl pokaż
www
www.pmguitar.pl
Godziny otwarcia
pn15:00 - 19:30
wt-pt15:00 - 21:00
sob10:00 - 14:00
dotakowe warsztaty gitarowe dla uczestników kursu w 50% zniżce

O nas

CENTRUM GITAROWE "P. M. GUITAR"
prowadzi naukę gry na gitarze dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie 10 miesięcznych kursów w roku szkolnym i 2 miesięcznych w wakacje
Zajęcia odbywają się w Gdyni: YMCA ul. Żeromskiego 26 oraz Źródło Marii 18.

Nauka w CG P.M.Guitar = indywidualne podejście do ucznia; znakomicie wyposażone dwie pracownie, ciepła i miła atmosfera w kameralnym gronie, zawodowy sprzęt wiele dodatkowych atrakcji w tym spotkania i warsztaty z czynnymi muzykami gitarowymi!!!

Zakres edukacji obejmuje naukę gry na gitarze (klasyczna, akustyczna, elektryczna solowa i basowa) na każdym poziomie zaawansowania.

Nauka prowadzona jest od poniedziałku do piątku w 2 osobowych grupach w zajęciach 45 minutowych 1 raz w tygodniu.

Uczestnicy kursu otrzymują niezbędne materiały do nauki. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest posiadanie własnego instrumentu ( firma doradza w zakupie instrumentu )

Firma organizuje także koncerty gitarowe, spotkania oraz warsztaty mistrzowskie dla gitarzystów prowadzone przez czynnych muzyków polskiej sceny muzycznej.

Miła atmosfera, program dostosowany do preferencji i zdolności kursanta oraz elastyczność w doborze repertuaru wg gustu muzycznego kursanta, rabaty dla uczestnika kursu to główne atuty w wyborze kursu organizowanego przez P.M.Guitar.

SZYBKO, TANIO I SKUTECZNIE W CENACH KONKURENCYJNYCH W TRÓJMIEŚCIE - nie wierzysz - przekonaj sam - www.pmguiatr.pl
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »