PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialności

80-280 Gdańsk, Karola Szymanowskiego 4 Mapka
58 321-73-31  fax:  58 321-73-31
p...@pkfpolska.pl pokaż
www.pkfpolska.pl

O nas

PKF to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów na świecie.

Głównym celem naszych działań jest wspomaganie firm rynku gospodarczego poprzez dostarczanie profesjonalnej, dostosowanej do potrzeb indywidualnego Klienta informacji finansowej i zarządczej.

W ciągu blisko 30 lat  działalności na rynku polskim, odpowiadając na zapotrzebowanie przedsiębiorców, rozwinęliśmy dodatkowo:

- usługi outsourcingu strategicznego, w tym księgowości, kadr i płac, rachunkowości zarządczej i kontrolingu,
doradztwo prawnopodatkowe oraz
ofertę szkoleń biznesowych, w tym obligatoryjnych dla biegłych rewidentów.

Realizując nasze zadania dbamy o Państwa czas, wiarygodność, bezpieczeństwo, rozwój i kapitał, które są istotnymi składnikami sukcesu firmy. Optymalizujemy procesy zarządzania poprzez dostarczanie wniosków z analizy ryzyka procesów biznesowych.

Pomagamy rozwiązywać problemy biznesowe naszych Klientów. Pokazujemy, jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców, a także jak dostosować ją do wymogów prawnych, aby uzyskać przewagę konkurencyjną.

Należymy do PKF International - sieci firm audytorsko-konsultingowych o globalnym zasięgu, dzięki czemu możemy obsługiwać Klientów bez względu na miejsce, w  którym  działają. Międzynarodowe doświadczenie ekspertów oraz rozległa baza kontaktów z firmami członkowskimi z całego świata są wartością dodaną dla naszych Klientów.

W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań odrzucamy utarte schematy. Szukamy właściwej drogi, skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb naszych Partnerów Biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »