PODIATRIC-MED - Agnieszka Zdrojewska

PODIATRIC-MED

Wybierz numer

692-451-569
s...@interia.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/4 - PODIATRIC-MED Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/4 - PODIATRIC-MED Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/4 - PODIATRIC-MED Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/4 - PODIATRIC-MED Gdynia 1

Artykuły o nas

O nas

PODIATRIC-MED Szkoła Podologii Praktycznej ~ Agnieszki Zdrojewskiej w Gdyni, To placówka szkoleń Indywidualnych oraz warsztatów szkoleniowych z zakresu Podologii Stosowanej oraz Podiatrii . Ciesząca się uznaniem kursantów z branży kosmetycznej, a także nie związanych z zawodem, którzy planują zapoczątkować swoją drogę zdobywając wiedzę Podologiczną, oraz Podologów i Podiatrów. Ukierunkowani jesteśmy na personel medyczny pielegniarki ,pielegniarzy, opiekuni medyczni którzy pragną rozszerzyć swoje dotychczasowe kwalifikacje zawowodowe zajmując się również Pacjentem Podologicznym.
PODIATRIC MED zapoczątkował swoją działalność w 2002 gdzie Podologia nie była wpisana w rejestr zawodów, a metodyka pracy w obrębie stóp i nóg była na bardzo raczkującym poziomie . Od 2012 roku pracując nad metodyką nauczania Podologii, stworzyliśmy innowacyjne szkolenia wdrażające rozwiązania terapeutyczne , oparacowane na 20 -letniej już praktyce zawodwej.
Szkolenia Indywidualne, są dedykowane dla osób początkującyh, które chcą zapoczątkować swoją drogę w zawodzie Specjalisty ds Podologii pod bacznym nadzorem trenera, oraz Specjalistów pracujących już w branży Podologicznej jak i Medycznej chcących rozszerzyć swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe.
Oferujemy autorski program kursów i warsztatów indywidualnych stacjonarnych oraz warsztatów w małych grupach dwu trzy osobowych. Każde szkolenie ukończone jest wydaniem certyfikatu w j polskim i angielskim, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Podiatric-MED Szkoła Podologii Praktycznej widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.22/00022/2016 przeprowadzając szkolenia z ramienia Urzędu Pracy i pomaga w aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych oraz pracujących na podstawie projektów Unijnych.

Zapraszamy również na zabiegi z zakresu Podologii oraz na staże Podologiczne !

Zachęcam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Opinie (1)

Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę,dzięki czemu doskonale umie podołać problemom pacjentów. Najlepsza podolog na jaką trafiłam,która przede wszystkim leczy dyskomfort jak i radzi jak zapobiegać problemom stóp. Przesympatyczna osoba. Polecam bardzo!!!

w kategorii

Podolodzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6