Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego

Wybierz numer

58 300-15-20 58 300-15-21
p...@pord.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego Gdańsk 4
 

TV Filmy

Zdawali egzamin na prawo jazdy klasykami
3977

Zdawali egzamin na prawo jazdy klasykami

O nas

Egzaminy państwowe dla kandydatów na kierowców i kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy. Kursy dokształcające dla kierowców, kursy zmniejszające ilość punktów karnych.
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, poza egzaminami na prawo jazdy, oferuje kursy i szkolenia:

- dla kierowców wykonujących przewóz drogowy - ADR, szkolenia okresowe,
- dla kandydatów na egzaminatorów - kursy kwalifikacyjne, warsztaty,
- dla kandydatów na instruktorów i wykładowców nauki jazdy - kursy kwalifikacyjne, warsztaty,
- dla osób ubiegających się o certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie wykonywania krajowego oraz międzynarodowego przewozu osób i rzeczy,
- dla osób kierujących ruchem drogowym,
- dla kandydatów na doradców ds. transportu towarów niebezpiecznych (DGSA),
kursy reedukacyjne w zakresie problematyki alkoholowej i przeciwdziałania narkomanii,
szkolenia na zamówienie firm i instytucji.

DZIAŁ SZKOLEŃ
tel. 58 300 15 25
tel. 58 300 15 33
e-mail: szkolenia@pord.pl

BIURO OBSŁUGI EGZAMINÓW
tel.: 58 300 15 20
tel.: 58 300 15 21
e-mail: boe@pord.pl - Biuro Obsługi Gdańsk
gdynia@pord.pl - Biuro Obsługi Gdynia
 

Oceny (7)

najgorszy pord w Polsce
Termin usługi: marzec 2024 

najgorszy pord w Polsce

Kursy prawa jazdy

1.0
Victoria
Termin usługi: luty 2024 

Egzaminator Piotr Terlikowski To najgorszy możliwy egzaminator w PORD Gdynia . Emerytowany (...) , pamięta jeszcze czasy komuny . Miejmy nadzieję że już niedługo będzie pomiatał przyszłych kierowców .

Kursy prawa jazdy

1.0
DANKA
Termin usługi: wrzesień 2023 

Dziękuję Pani Alicji M. Za bardzo miła atmosferę podczas egzaminu początkowy stres odchodził z każdym przejechanym metrem .Pani Ala wydaje bardzo czytelne polecenia egzamin zdałam Za pierwszym razem Dziękuję

Kursy prawa jazdy

6.0
Dawid
Termin usługi: wrzesień 2022 

Dziękuję Panu Janowi Halmann za wspaniałą odstresowującą atmosferę podczas egzaminu kat. C. Pan Jan pokazał mi, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wspaniały, konkretny człowiek, któremu zależy na drugim człowieku. Pan Jan cały czas mnie uspokajał i merytorycznie tłumaczył każde zadanie. Polecam każdemu wylosowanie Pana Jana. Super egzaminator i wspaniały czlowiek!

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek W
Termin usługi: sierpień 2022 

Bardzo dziękuję p.Leszkowi Jóźwiakowi, dzięki któremu egzamin na kat.A odbył się w przyjemnej i niestresującej atmosferze. Pełen profesjonalizm!

Kursy prawa jazdy

6.0
M.
Termin usługi: lipiec 2022 

Jeśli chodzi o obsługę w zakresie egzaminów- zawsze wszystko sprawnie :) Terminy- odległe, ale można złapać coś szybciej, pod warunkiem, że ma się czas i chęci by siedzieć i odświeżać infocar. Jeśli zaś chodzi o samych egzaminujących- różnie. Zdawałam trzykrotnie w ciągu miesiąca. Moim pierwszym egzaminatorem był Pan Lech Sokołowski- bardzo profesjonalny, wydawał jasne polecenia, chociaż w moim odczuciu nieco późno. Egzamin zakończony z wynikiem negatywnym z mojej winy. Za drugim razem miałam (nie)przyjemność być egzaminowana przez Pana Krzysztofa Nowaka, który od samego początku chciał i wiedział, że mnie obleje. I zrobił to na rzeczy absurdalnej, tj. "zbyt daleko stanęła Pani za znakiem stop, na pewno Pani nic nie widzi, lustro to akcesorium". Tak jak na początku egzaminu był oschły, wręcz nieco opryskliwy, tak w momencie oblewania wpadł w euforię. Robiąc później research owego Pana- typowe zachowanie. Podczas trzeciej próby trafiłam na Panią Alicję Mielewczyk. niezwykle profesjonalna, wydająca bardzo jasne polecenia z odpowiednim wyprzedzeniem, posiadająca niezwykle spokojny, wręcz radiowy ton głosu, który mnie osobiście bardzo uspokajał. osobiście Pani Alicji życzę każdemu. :)

Kursy prawa jazdy

5.0
Klaudia
Termin usługi: lipiec 2022 

Polecam z całego serca trafić na Pana J.Hallmanna. Bardzo stresowałam się egzaminem,a przez podejście jakie ma Pan Jan o wiele łatwiej mi się jechało i zdane za pierwszym

Kursy prawa jazdy

6.0