PZU Zdrowie

80-175 Gdańsk, płk. Jana Pałubickiego 2
(bud. C) Mapka
801-405-905
p...@pzu.pl pokaż
www.pzu.pl/kontakt-i-pomoc/opieka-medyczna/umow-wizy...
2 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Gdańsk Jasień
Gdańsk Jasień

Napisali o nas

  • Rusza szpital tymczasowy w Amber Expo
    Rusza szpital tymczasowy w Amber Expo 3 marca 2021 (252 opinie) - Rośnie liczba zakażeń, zajętych łóżek w szpitalach oraz osób z objawami, kierowanych przez lekarzy na testy wykrywające koronawirusa. Dlatego uruchamiamy szpitale tymczasowe w...

O nas

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną na dużą skalę. Nowo tworzone Contact Center w Gdańsku, zajmie się obsługą klientów PZU Zdrowie poprzez rozmowy telefoniczne, smsy i maile.

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną ponad 1,2 milionom klientów dzięki współpracy z ponad 1 800 placówkami w 500 miastach. Nowo tworzone Contact Center w Gdańsku, zajmie się obsługą klientów PZU Zdrowie poprzez rozmowy telefoniczne, smsy i maile.
Kanał telefoniczny jest często pierwszą metodą kontaktu pacjentów z ubezpieczycielem. Nasi Doradcy odpowiadają za umawianie wizyt lekarskich i badań laboratoryjnych naszych Klientów. Kontaktują się z przychodniami, badają satysfakcję Klientów ze zrealizowanych usług medycznych oraz udzielają informacji na temat produktów z obszaru opieki medycznej.
Linia Zdrowia rozpocznie swoją działalność w IV kwartale 2017 roku i do końca 2018 roku zatrudni ponad 400 osób.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »