Pallada Ubezpieczenia Oddział Gdynia

Pallada Ubezpieczenia

Wybierz numer

58 668-17-17 530-974-642 601-974-642
g...@pallada.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

O nas

Pallada Ubezpieczenie to jedna z większych multiagencji w naszym kraju. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do naszego nowego oddziału w Gdyni.
https://pallada.com.pl/kontakt/#oddzial-4
Moja przygoda z ubezpieczeniami trwa już ponad 20 lat.
Pierwsze 8 lat to czas w PZU Życie - u największego polskiego ubezpieczyciela - w dziale ubezpieczeń grupowych - od podstaw poznałem tajniki ubezpieczeń, tam też brałem udział w tworzeniu zrębów ubezpieczeń zdrowotnych na skalę ogólnopolską.
Kolejnym etapem w mojej przygodzie z ubezpieczeniami była współpraca z Ergo Hestią w obszarze ubezpieczeń grupowych i to nie tylko w samej sprzedaży, ale także aktywne uczestnictwo w procesach zmian systemowych sopockiego ubezpieczyciela. Tak naprawdę ta współpraca trwa nieprzerwanie do dziś i to w dużo szerszym zakresie.
Przez ostatnie 12 lat zbudowałem od podstaw gdyński oddział Pallady. Początki nie były łatwe - w ubezpieczeniach trzeba być cierpliwym, krok po kroku iść do przodu. To gdzie dziś jesteśmy daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jako Pallada jesteśmy w ścisłym gronie najważniejszych pośredników ubezpieczeniowych dla takich ubezpieczycieli jak:
Ergo Hestii, PZU, Warty/HDI, Compensy, Generali, czy LLOYDS
Za nami czas rozwoju, myślę, że kolejne lata to wzmacnianie naszych kompetencji i podążanie za nowymi wyzwaniami. Bardzo ważny był dla nas proces certyfikacji w Ergo Hestii – najpierw osiągnięcie poziomu gamma, a ostatnio beta. Jestem dumny , że mogłem w tym procesie uczestniczyć. Tylko nieliczni zdobywają tak szerokie uprawnienia, poprzedzone intensywnymi szkoleniami.
A teraz kilka słów o tym czym na co dzień się zajmujemy.
Ubezpieczamy kompleksowo klientów ze wszystkich segmentów – korpo
racyjnych, małego i średniego biznesu, a także klientów indywidualnych. Zespół, który budowałem przez ostatnie 10 lat potrafi pomóc naszym klientom w szerokiej gamie tematów ubezpieczeniowych:

– od ubezpieczeń majątkowych, gdzie np. ubezpieczamy mienie, auta/floty, OC firm, OC branżowe, D&O, gwarancje, NNW, podróżne etc.,
- poprzez ubezpieczenia medyczne i zdrowotne,
- a kończąc na ubezpieczeniach życiowych – zarówno grupowych, jak i indywidualnych.
Nagrodą dla mnie i mojego zespołu jest zadowolenie i uznanie naszych klientów, a jeszcze większą radość czerpiemy z tego, że nasi klienci nas doceniają polecając nas dalej.
Ogromnym wyróżnieniem dla naszego biura jest też ZNAK JAKOŚĆI ERGO HESTII – to zaszczyt być w tym gronie!

Zapraszam do kontaktu

Marek Ośka

Opinie (3)

Dawid
Opinia wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023 

Super doradztwo z strony pana Marka!

w kategorii

Ubezpieczenia

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maciej
Termin usługi: maj 2023 

Jestem bardzo zadowolony. Szybki odzew niezależnie czy sprawa firmowa ( ubezp aut) czy prywatna (polisa na wakacje)

Tomasz
Termin usługi: maj 2023 

Kupuję tu od lat ubezpieczenia. Nie tylko OC/AC ale tez mieszkanie i na życie. Super obsługa - pozdrawiam właściciela i pracowników :-)

w kategorii

Ubezpieczenia

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6