Park Ewolucji

Sławutówko 84-122, Pałacowa 31

Park Ewolucji

Wybierz numer

783-200-400
b...@parkewolucji.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej

O nas

Przesłaniem Parku Ewolucji jest szeroka edukacja przybliżająca najstarsze dzieje świata. Atrakcje nawiązują do życia, jakie istniało miliony lat temu na Ziemi. Przedstawiamy w niezwykle ciekawy sposób historię naszego globu, od Wielkiego Wybuchu do świata starożytnego
Odkryj fascynujący świat Parku Ewolucji! Miejsce gdzie nauka, rozrywka i przygoda łączą się w jedno niezapomniane doświadczenie! W Parku Ewolucji przeniesiesz się w podróż przez najstarsze dzieje świata - od Wielkiego Wybuchu po świat starożytny. Znajdziesz tutaj atrakcje dla całej rodziny, począwszy od emocjonujących przejażdżek Roller Coaster, poprzez niezwykłe seanse kina 7D w Piramidzie, aż po podróż w ponadczasowej technologii Batyskafu. Ale to nie wszystko! 

 

Sezon 2024 przynosi nowości, które dodadzą jeszcze więcej radości i zabawy. Hoplandia oraz Safari Kids to kraina nieograniczonej ekscytacji, gdzie dzieci mogą wyrazić swoją aktywność, ciesząc się wolnością skoku i beztroską zabawą. Niech każdy krok stanie się dla nich odkryciem, a każdy uśmiech dźwiękiem radości!

Nie zwlekaj! Odwiedź Park Ewolucji i daj się porwać historii, przygodzie i nauce!


Informacja / rezerwacja grup

Poniedziałek - Piątek (czynne od 09:00 do 17:00)
Sobota - Niedziela (czynne od 09:00 do 18:00)

Cennik i zakup biletów dostępny na stronie Park Rewolucji.