Parking Lotnisko Gdańsk

Parking Lotnisko Gdańsk

Wybierz numer

58 348-13-31
g...@interparking.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Parking Lotnisko Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Parking Lotnisko Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Parking Lotnisko Gdańsk Gdańsk 2
 

Artykuły o nas

O nas

Oficjalne parkingi Portu Lotniczego Gdańsk oferują ponad 2000 miejsc parkingowych.
Parkingi zarządzane przez Interparking Polska Sp. z o.o. to ponad 2000 miejsc na kilku parkingach dostosowanych do potrzeb klientów. Oferujemy miejsca na parkinach krótko- i długoterminowych. Cena zależna jest od wyboru parkingu oraz czasu postoju. Na terenie Portu Lotniczego zorganizowana jest również strefa krótkiego postoju Kiss&Fly. Pozwala ona na bezpłatny postój do 10 minut. Przeznaczona jest dla osób, które przywożą podróżnych na lotnisko i na parkingu spędzą krótki czas.

Oferujemy również 1250 miejsc na parkingu P6- Najtańszy. Parking „P6 – Najtańszy” zlokalizowany zaledwie 250 metrów od terminala  przeznaczony jest dla osób planujących dłuższy pobyt, np. podczas wyjazdów wakacyjnych czy podróży służbowych. Wyjątkowo korzystnie prezentują się ceny za parkowanie. Przykładowo, cena za 7 dniowy pobyt na parkingu to zaledwie 33 złote, zaś za 14 dni postoju to 50 złotych. Na parkingu znajdą się dodatkowe udogodnienia dla pasażerów, m.in. wózki bagażowe, rampa zjazdowa przy dodatkowym wyjściu dla osób niepełnosprawnych i kasy automatyczne.

Docenianym przez wiele osób udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oraz zapłaty on-line poprzez stronę Portu Lotniczego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych parkingów w innych miastach. Dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie.