Pasja Nieruchomości Gdańsk

Pasja Nieruchomości Gdańsk

Wybierz numer

503-040-553
m...@wp.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/1 - Pasja Nieruchomości Gdańsk Gdańsk 4
 

O nas

Biuro PASJA Nieruchomości Gdańsk świadczy wyspecjalizowaną pomoc w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu nieruchomości.
Licencje zawodowe: pośrednika nr 22586, zarządcy nr 15653 

CHCESZ SPRAWNIE SPRZEDAĆ, KUPIĆ LUB WYNAJĄĆ NIERUCHOMOŚĆ ?

Własnie trafiłeś na godne zaufania i solidne biuro nieruchomości, które z zaangażowaniem zajmie się całym procesem sprzedaży, kupna lub najmu lokalu.
Moja usługa obejmuje pełen zakres czynności począwszy od pierwszego spotkania z Klientem i przyjęcia oferty, aż po sporządzenie protokołu zdawczo - odbiorczego nieruchomości i wydanie kluczy !

W ramach usług proponuję między innymi:

1. analizę rynku w celu uzyskania najlepszych warunków sprzedaży nieruchomości
2. badanie i pomoc w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości
3. pomoc w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, w tym ewentualnych zmian w lokalu
4. przygotowanie dokumentacji niezbędnej do transakcji przed notariuszem
5. przygotowanie prezentacji nieruchomości, w tym profesjonalnego opisu i przeprowadzenie sesji zdjęciowej 
6. reklamę i promocję nieruchomości, przygotowanie materiałów reklamowych
7. przeprowadzenie negocjacji pomiędzy stronami transakcji, zabezpieczenie terminów i       warunków transakcji 
8. pomoc w uzyskaniu najlepszego sposobu finansowania zakupu nieruchomości

Biuro współpracuje z doświadczonymi doradcami kredytowymi; z cieszącą się najlepszymi opiniami kancelarią notarialną, która dla naszych Klientów oferuje preferencyjne stawki taksy notarialnej oraz obsługę również w soboty; sprawdzonymi fachowcami w zakresie prac wykończeniowych i remontowych. 

Prywatnie czas spędzam na łonie natury. Uwielbiam wycieczki te bliższe i dalsze. Szczęście daje mi czas spędzony z najbliższymi. Uśmiech i zadowolenie mojego Klienta jest dla mnie największą nagrodą.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Monika Rusiecka
email: biuro@pasjanieruchomosci.com
telefon komórkowy: +48 503-040-553
www.pasjanieruchomosci.com

Oceny (48)

Damian
Termin usługi: kwiecień 2024

Wszystko przebiegło bezproblemowo. Pani Monika załatwia wszystkie sprawy związane zakupem bardzo szybko i sprawnie. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wioleta
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo profesjonalna i nieprawdopodobnie sympatyczna obsługa. Moja współpraca z panią Moniką zaczęła się ok 2018 roku. Pomoc uzyskałam przy znalezieniu odpowiednich osób do wynajęcia, no a finalnie do sprzedaży w marcu 2024. Pani 100% Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2024

Wyjątkowo profesjonalne podejście do klienta. Pani Monika bardzo angażuje się w to, co robi. Jest osobą pomocną i życzliwą. Polecam korzystanie z jej usług.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał
Termin usługi: luty 2024

Jak najbardziej polecam. Właśnie zakończyliśmy sprzedaż mieszkania w Gdańsku, transakcja była trudna i skomplikowana i na dodatek na odległość. Pomimo tych trudności Pani Monika swym zaangażowaniem i doświadczeniem, sprytem a także zawziętością poradziła sobie bardzo łatwo i szybko. Bardzo dobra komunikacja ułatwiła nam to wszystko. Na pewno nie będziecie zawiedzeni, tak jak i ja nie byłem. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Pani Moniko.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mirosław
Termin usługi: styczeń 2024

Dziękuję za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Bez jakichkolwiek wątpliwości mogę bardzo polecić pełny profesjonalizm Pani Moniki od momentu przyjęcia zlecenia sprzedaży mieszkania, poprzez jej zabiegi związane z prezentacją internetową oraz osobiste wizyty z potencjonalnymi kupcami, przez akty notarialne aż do ostatecznego sporządzanego przez nią protokółu zdawczo - odbiorczego. Wysoko oceniam sposób pracy - spokojny ale też dynamiczny, pełne zaangażowanie oraz wysoką kulturę osobistą. Dziękuję za wykazaną pomoc. Gorąco polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Stanisław
Termin usługi: listopad 2023

Chcesz kupić bądź sprzedać? śmiało kontaktuj się z Panią Moniką.Szczególnie polecam osobom zaczynającym na rynku nieruchomości.Wiem to z własnego doświadczenia za co serdecznie dziękuję. Zaangażowanie ,dyspozycyjność i znajomość rynku to wszystko znajdziesz w Pasji Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: listopad 2023

Biuro stawiające na jakość i kompleksową obsługę. Czuć, że nieruchomości to pasja p. Moniki. Profesjonalne podejście, szeroka znajomość rynku oraz pełne zaangażowanie. Pani Moniko, dziękuję za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania, za dyspozycyjność oraz zawsze życzliwą atmosferę. Szczerze polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
A.
Termin usługi: lipiec 2023

Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Moniką, która pośredniczyła w sprzedaży i kupna mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Halina i Andrzej Michalscy, Gdańsk
Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Monika przeprowadziła trudną sprzedaż naszego dużego mieszkania w starej niedoinwestowanej kamienicy w śródmieściu Gdańska w sposób profesjonalny, skuteczny i przede wszystkim ekspresowy. Jednocześnie pomogła nam kupić dwa mieszkania, prowadząc nas "za rączkę" przez cały proces sprzedaży i kupna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jej zaangażowanie, sprawność i dbałość o każdy szczegół. Dzięki temu przez cały trudny proces przeszliśmy w zasadzie szybko i bezstresowo. Polecamy usługi biura Pani Moniki bez żadnych zastrzeżeń.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ania i Michał K.
Termin usługi: marzec 2023

Współpracę z Panią Moniką oceniam wzorowo - konkretne podejście i zaangażowanie do tematu sprzedaży naszego mieszkania, pomogło w szybkim jego zbyciu w bardzo trudnym czasie dla obrotu nieruchomościami. Bezproblemowy kontakt, zawsze pełna i przejrzysta informacja zwrotna, proaktywność oraz elastyczność to cechy, które podsumowują nasze doświadczenia we współpracy z Panią Moniką.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Beata
Termin usługi: listopad 2022

Z przyjemnością polecam firmę" Pasja Nieruchomosci Gdansk "w zakresie kupna nieruchomości . Panii Monika Rusiecka to profesjonalistka pod każdym względem, świetnie zorientowana w kwestiach prawnych. Z niezwykłym zaangażowaniem pomogła w każdej kwestii.Kupno mieszkania przebiegło szybko i sprawnie co finalnie zaowocowało satysfakcjonującym dla każdej ze stron podpisaniem umowy. Bardzo dziękuję

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa Czarnecka
Termin usługi: październik 2022

Gorąco polecam usługi Pani Moniki. Profesjonalizm, zaangażowanie w proces sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności ! Mieszkanie zostało sprzedaży w ciągu 5 tygodni od dnia podpisania umowy z Panią Moniką.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał i Ania
Termin usługi: wrzesień 2022

Z czystym sumieniem polecamy usługi Biura Pasja. Dzięki pomocy Pani Moniki udało nam się szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie, co obecnie nie jest prostym zadaniem. Myślę, że to co wyróżnia Panią Monikę to indywidualne podejście do Klienta, rzetelność oraz pełen profesjonalizm.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jolanta Myszka
Termin usługi: lipiec 2022

Pani Monika jest profesjonalistką. Od pierwszego spotkania aż po finalizację sprzedaży czuliśmy jej opiekę. Serdecznie polecam biuro "Pasja", gdyż w tak trudnym okresie na rynku nieruchomości udało nam się sprzedać mieszkanie. Pani Monika poprowadził perfekcyjnie cały proces sprzedaży poczynając od reklamy, spotkań z klientami, czynności notarialne, aż po przekazanie mieszkania. Mieliśmy z nią regularny kontakt i bieżące informacje dotyczące procesu sprzedaży. Pani Monika jest osobą kompetentną, miłą i uczynną. Często poświęcała swój prywatny czas, dostosowując się do naszych ograniczeń czasowych i wprowadzała super atmosferę. W efekcie sprzedaż mieszkania odbyła się dla nas bezstresowo. Jeszcze raz polecam wszystkim współpracę z biurem "Pasja" i Panią Moniką.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna Zając
Termin usługi: marzec 2022

Przy obsłudze profesjonalnej czułam się bardzo bezpieczna. Z czystym sumieniem polecam to biuro.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Beata
Termin usługi: marzec 2022

Profesjonalna i godna polecenia obsługa sprawia, że klient czuje się bezpieczny i zaopiekowany. Nawet jeżeli pojawiają się trudności to można liczyć na wsparcie i pomoc. Naprawdę z czystym sumieniem polecam to biuro.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Danuta Z
Termin usługi: grudzień 2021

Serdecznie polecam współpracę z p. Moniką Rusiecką. W sposób profesjonalny z dużym zaangażowaniem przeprowadziła nas przez cały proces sprzedaży mieszkania. W porównaniu do innych biur, z którymi przyszło nam współpracować, p. Monika wzbudziła w nas największe zaufanie, dzięki rzetelności, uczciwości i znajomości rynku nieruchomości. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto podjąć współpracę albo szuka odpowiedniej do tego osoby to polecamy usługi p. Moniki Rusieckiej.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bartek
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam współpracę, skorzystałem z usług Pani Moniki w zakresie wynajmu mieszkania. Wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie i sprawnie, byłem zaskoczony jak szybko wynająłem mieszkanie. Bardzo doceniam fakt, że Pani Monika na każdym etapie jasno wskazywała na co powinienem zwrócić uwagę i jakie czynności muszę wykonać po podpisaniu umowy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna Tomczak-Liana
Termin usługi: czerwiec 2021

Wzorowy kontakt i wysoce profesjonalna obsługa. Pani Monika jest osobą budzącą duże zaufanie, na każdym etapie transakcji czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Dziękuję za udaną transakcję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maciej
Termin usługi: listopad 2020

Polecam ofertę Pani Moniki. Pani Monika pełniła rolę Pośredniczki z Kupującym. Duże zaangażowanie i cierpliwość, bo sytuacja prawna mieszkania musiała się rozwiązać. Duża komunikatywność. Pani Monika cierpliwie, dokładnie i zrozumiale wyjaśniała nam wszelkie zawiłości prawno-sądowe. Ostatecznie po rozwiązaniu się spraw sądowych, temat został szybko i sprawnie doprowadzony do końca.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0