Pastelowe Love

Pastelowe Love

Wybierz numer

501-096-708
k...@pastelowelove.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Pastelowe Love Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Pastelowe Love Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Pastelowe Love Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Pastelowe Love Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

13

Pastelowe Love - sklep z naklejkami

Artykuły o nas

O nas

Urządzasz pokój dziecka? Planujesz remont? Szukasz oryginalnych dekoracji pokoju, naklejek na ścianę lub innych elementów dekoracyjnych? Koniec z nudnymi białymi ścianami!
Sklep Pastelowe Love stworzyliśmy dla miłośników skandynawskiego stylu, minimalizmu oraz oryginalnych dekoracji do aranżacji wnętrz. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty, unikatowe w swojej formie, wykonane z niezwykłą dbałością o detale oraz wysoką jakością - naklejki na ścianę, tapety, fototapety, plakaty dla dzieci, mapy świata, metryczki, miarki oraz wiele innych.

Wszystkie nasze naklejki na ścianę, plakaty, tapety dla dzieci i wyroby z drewna to oryginalne produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, wykonane z największą starannością i dbałością o detale.

W naszej ofercie mamy ponad  300 produktów, które mogą być dowolnie konfigurowane – pod względem rozmiaru lub użytych kolorów.

Możemy pochwalić się szeroką rzeszą zadowolonych Klientów, którzy swoimi pochlebnymi opiniami o naklejkach na ścianę podzielili się na naszym Fan Page oraz w Google. W ostatnim czasie docenieni zostaliśmy przez zewnętrznych audytorów - jesteśmy laureatami konkursu ORŁY HANDLU

Najczęściej zadawane pytania

CZY NAKLEJKI SĄ WIELOKROTNEGO UŻYTKU?
Naklejki są jednorazowe, co oznacza, że nie nadają się do wielokrotnego użytku. Podczas montażu, nie należy przeklejać naklejek z miejsca na miejsce, gdyż klej może utracić swoje właściwości i naklejka nie będzie odpowiednio trzymała się podłoża.
JAKIEJ JAKOŚCI FOLII UŻYWAMY DO PRODUKCJI?
Wszystkie nasze naklejki są wykonywane z najlepszej, niemieckiej folii. Aby chronić je przed zarysowaniami, pokryte są dodatkowo specjalnym, matowym laminatem
JAK POWSTAJĄ NAKLEJKI?
Wszystkie nasze produkty, są naszym autorskim projektem, wykonywanym przez naszych grafików od podstaw. Nie posługujemy się grafikami dostępnymi w ogólnodostępnych bazach zdjęć, dzięki czemu nasze produkty są tak unikatowe i dlatego nie spotkacie ich nigdzie indziej.
Naklejki drukujemy we własnej drukarni, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy ich jakość, ale również jesteśmy w stanie w jak najszybszym czasie dostarczyć zamówienie do klienta.
NA JAKIEJ POWIERZCHNI MOGE UMIEŚCIĆ NAKLEJKĘ?
Naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka, np. ściana, szyba, podłoga, meble. Powierzchnia musi być również sucha. Wilgoć w znaczącym stopniu wpłynie na jej przyczepność. W przypadku wcześniejszego malowania ścian, należy odczekać ok 14 dni, przed umieszczeniem naklejek.
JAKĄ FARBĄ POWINNA BYĆ POMALOWANA ŚCIANA?
Najlepszą przyczepność naklejki mają do ścian pomalowanych farbami akrylowymi. Z naszego doświadczenia wiemy, iż farby lateksowe mogą mieć gorszą przyczepność, ze względu na ich oleisty skład. Nie oznacza to jednak, że na takiej ścianie naklejki nie będą się trzymały. Wszystko zależy od
jakości farby, podłoża i zagruntowania ścian. Aby mieć pewność, czy na naszej powierzchni naklejki będą się trzymały, najlepiej zamówić bezpłatne próbki, gdyż nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania, czy na konkretnej farbie, naklejki będą się trzymały.
CZY W PRZYPADKU NAKLEJEK NA PODŁOGĘ, MOŻNA SWOBODNIE MYĆ I SPRZĄTAĆ NAWIERZCHNIĘ?
Jak najbardziej. Naklejka jest wykonana z bardzo trwałej folii, pokrytej dodatkowo laminatem, który chroni je przed zarysowaniami. Dzięki temu nasze naklejki na podłogę można bez problemu czyścić.
JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?
Naklejki drukowane są na bieżąco, w naszej drukarni. Oznacza to, że wszystkie zamówienia wysyłamy
max w przeciągu 3 dni roboczych. Większość zamówień wysyłamy jednak w przeciągu 24h.