Pastelowe Love

80-288 Gdańsk, Belgradzka 71 Mapka
501-096-708
k...@pastelowelove.pl pokaż
www.pastelowelove.pl
zamów online
/pastelowelovepl
/pastelowelove.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Kontakt telefoniczny w godzinach: 09:00-18:00.

Napisali o nas

O nas

Urządzasz pokój dziecka? Planujesz remont? Szukasz oryginalnych dekoracji pokoju, naklejek na ścianę lub innych elementów dekoracyjnych? Koniec z nudnymi białymi ścianami!

Sklep Pastelowe Love stworzyliśmy dla miłośników skandynawskiego stylu, minimalizmu oraz oryginalnych dekoracji do aranżacji wnętrz. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty, unikatowe w swojej formie, wykonane z niezwykłą dbałością o detale oraz wysoką jakością - naklejki na ścianę, plakaty dla dzieci, mapy świata, metryczki, miarki oraz wiele innych.
Wszystkie nasze naklejki, plakaty i wyroby z drewna to oryginalne produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, wykonane z największą starannością i dbałością o detale.

W naszej ofercie mamy ponad 250 produktów, które mogą być dowolnie konfigurowane – pod względem rozmiaru lub użytych kolorów.

Możemy pochwalić się szeroką rzeszą zadowolonych Klientów, którzy swoimi pochlebnymi opiniami podzielili się na naszym Fan Page oraz w Google. W ostatnim czasie docenieni zostaliśmy przez zewnętrznych audytorów - jesteśmy laureatami konkursu ORŁY HANDLU

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo