Personatrans - montaż mebli, przeprowadzki, transport, magazynowanie mienia

80-563 Gdańsk, Myśliwska 48B/2
(Brama do portu nr 4) Mapka
505-505-965, 505-505-965
b...@personatrans.pl pokaż
www.personatrans.pl
Godziny otwarcia
pn-sob8:00 - 22:00

O nas

"Personatrans" to profesjonalna firma, wykonująca montaż wszelkiego rodzaju mebli, specjalizująca się również w usługach transportowych oraz oferująca magazynowanie mienia i kompleksowe przeprowadzki mieszkań, biur, domów, firm oraz przewóz ładunków

Montaż mebli:
Oferujemy Państwu profesjonalny montaż i demontaż mebli wykonywany przez wykwalifikowanych stolarzy.
 
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu zapewniamy kompleksową obsługę zarówno salonów meblowych, jak również klientów indywidualnych w zakresie montażu mebli na wymiar oraz zaaranżowaniu ich w każdym pomieszczeniu.
 
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wykonawcy robót budowlano-montażowych w firmie Compensa na 300 000 zł, obejmujące wszystkie czynności wchodzące w zakres usługi.
Nawiążemy stałą współpracę z salonami meblowymi, ale również chętnie podejmiemy się indywidualnych zleceń w zakresie montażu mebli kuchennych, mieszkaniowych, biurowych, szkolnych, hotelowych, sklepowych, restauracyjnych i innych.
Stawiamy na nowoczesność i kompleksowość obsługi. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

 
Magazynowanie mienia:
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość przechowywania mebli wraz z pełną obsługą magazynową, tj. przyjmowanie dostaw, sprawdzanie stanu faktycznego towarów, przygotowywanie zamówień, wydawanie towarów.
 
 
Magazyn znajduje się na terenie chronionym i monitorowanym Portu Gdańskiego i jest ubezpieczony od wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych.
 
Dodatkowo w celu usprawnienia współpracy z naszymi Klientami stworzyliśmy program obsługujący magazyn. Klient posiada własne konto on-line, dzięki któremu ma dostęp do systemu, w którym widzi faktyczny stan realizacji zamówień oraz produkty znajdujące się w jego strefie magazynowej w danym czasie. Towary wpisywane są na stan magazynu w momencie przyjmowania dostawy i usuwane w przypadku przypisania do konkretnego zlecenia. Klient tworząc zlecenie zaznacza dany towar, usuwając go jednocześnie ze strefy magazynowej, dzięki czemu na bieżąco śledzi stan magazynowy swojej firmy.
 
Stawiamy na nowoczesność i kompleksowość obsługi. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

 
Transport:
Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy usługę transportu różnego rodzaju towarów na terenie Trójmiasta.
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu międzynarodowym w firmie Hestia na 300 000 zł, obejmujące wszystkie czynności już od momentu załadunku, aż do zakończenia naszej pracy.
 
 
Zawsze jednak staramy się zapobiec wszelkim usterkom, dlatego wykorzystujemy cały zestaw materiałów zabezpieczających takich jak kartony, skrzynie na akta, koce, maty, folie, pasy czy taśmy tak, aby móc zagwarantować Państwu bezpieczny i fachowy transport.
 
Nawiążemy stałą współpracę z firmami o różnym profilu, ale również chętnie podejmiemy się indywidualnych zleceń transportu wszelkiego rodzaju przedmiotów od małych po wielkogabarytowe, od standardowych po nietypowe, np.: paczki, maszyny przemysłowe, pianina, sejfy.
Jesteśmy otwarci na nowe kontakty, a każdy kolejny zadowolony Klient dodaje nam motywacji dalszego rozwoju, aby zawsze działać szybko, pewnie i profesjonalnie.

 
Przeprowadzki:
Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Posiadamy duże doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie techniczne. Nasza kadra składa się z silnych i energicznych pracowników, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania.
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu międzynarodowym w firmie Hestia na 300 000 zł, obejmujące wszystkie czynności już od momentu załadunku, aż do zakończenia naszej pracy.
 
Dbając o Państwa komfort i wygodę zapewniamy kompleksowe lub częściowe pakowanie mienia, używając w tym celu pełnej gamy materiałów zabezpieczających (papier pakowy, pudła kartonowe, maty, folie, taśmy, pasy i inne), tak aby uzyskać jego maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.6

w kategorii

Przeprowadzki

 • obsługa:
  6
   
 • czas realizacji:
  5
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Monika - opinia

Super kontakt z szefem, szybki czas realizacji, obsługa na wysokim poziomie. Gorąco polecam

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »