Pethomer - opieka nad zwierzętami

80-755 Trójmiasto, Gdańsk
574-894-942
i...@pethomer.com pokaż
https://pethomer.com
/pethomertrusteddogsitter
/pet.homer

O nas

Pethomer to miejsce, w którym miłośnicy zwierząt czekają na szansę opieki nad Twoim czworonożnym przyjacielem.

Portal łączy psich i kocich rodziców, którzy potrzebują pomocy w opiece nad nimi z osobami, które świadczą taką usługę (opiekunami). PetHomer.com to start-up stworzony w Trójmieście.

Stworzyliśmy ten portal z myślą o osobach, które mają zwierzęta i w tych zabieganych czasach nie zawsze mogą wyprowadzić swojego pupila na spacer w godzinach pracy lub chcą wyjechać na kilka dni i nie mają z kim zostawić zwierzaka.
 

NASZE USŁUGI
Nasi opiekunowie oferują:
Spacer z Twoim psem
Psi hotel - możesz zafundować swojemu pupilowi bezpieczne miejsce na czas, gdy musisz wyjechać na kilka dni
Szybkie karmienie - pethomer przyjdzie do Twojego domowego przyjaciela na karmienie i kilka głasków ;)
► Opieka dzienna, czyli “półkolonia dla pupila” - gdy potrzebujesz kogoś, kto zajmie się zwierzakiem od rana do wieczora

Na Pethomer.com możesz łatwo zarezerwować opiekę nad twoim czworonogiem w konkretny dzień lub na czas wyjazdu.

NASZE WARTOŚCI I BEZPIECZEŃSTWO
Każdy opiekun jest przez nas sprawdzany. Wiemy, że kochasz swojego zwierzaka i jak każdy psi rodzic martwisz się o jego bezpieczeństwo, również dla nas jest ono najważniejsze. Przed publikacją profilu opiekuna weryfikujemy jego dane i przeprowadzamy z nim rozmowę, dzięki czemu znamy go i wiemy, że można mu powierzyć opiekę nad Twoim ukochanym czworonogiem. Przed przekazaniem pupila Opiekunowi, możesz się z nim spotkać, aby być pewnym, że ta para się polubi :)

Stawiamy na indywidualizm i przyjacielskie relacje. Hotel dla zwierząt kojarzy Ci się z nieprzyjemną atmosferą i kennelami? To nie u nas! Pethomerzy przyjmą Twojego pupila do swoich domów i zajmą się nim tak jakby to był ich własny zwierzak, czyli z wrażliwością i czułością.

Zdjęcia