Najlepsze podłogi, posadzki, panele Gdańsk

Oceny (7)

Patryk
Termin usługi: wrzesień 2019

Firma bardzo rzetelna, terminowa, co więcej - dostarczony produkt przerósł moje oczekiwania! Właściciel - istny Mistrz w swoim fachu. Na każde moje pytanie otrzymałem zestaw odpowiedzi, po których byłem usatysfakcjonowany, a moje wątpliwości były bardzo szybko rozwiane. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do klienta, oferowany asortyment - najlepszej jakości. Z czystym sercem polecam!

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Jolanta
Termin usługi: 20.07.2015

Latem 2015 roku Piąta Klepka wykonywała w moim domu kompleksową usługę ułożenia podłóg i schodów dębowych bielonych., prace wykonano fachowo i w uzgodnionym terminie. Kolorystyka zarówno podłóg i schodów drewnianych była identyczna. Panowie wykonawcy posiadali dużą wiedzę i kompetencje z zakresu podłóg i montażu nietypowych schodów. Bardzo miły właściciel firmy zawsze pomocny i oferujący swoje doradztwo poparte widać długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Przed montażem zbadał posadzkę upewniając się że nadaje się do kładzenia podłóg. Wszystko poszło zgodnie z planem i teraz cieszę się podłogą i schodami wykonanymi zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam firmę Piąta Klepka innym Klientom, napewno będą Państwo usatysfakcjonowani.

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Anna
Termin usługi: 08-2015

zleciłam wykonanie podłogi dębowej firmie Piąta Klepka. Prace wykonali fachowo, w umówionym terminie. Teraz cieszę się piękną podłogą dębową. Ceny przystępne, miła obsługa i fachowe doradztwo

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Maciej Z
Termin usługi: 2008, 2012

Ze świecą szukać takich wykonawców! Podłogi Piątej Klepki są tak wykonane, że zdjęcia i to bez retuszu mogłyby zasilać wiele katalogów. Współpraca oparta na doświadczeniu Pana Dariusza i wysokiej jakości materiałach powodują, że zwykła podłoga wygląda niezwykle (Gepetto mógłby się tu uczyć :) ). Wiele razy cierpliwość, doświadczenie i sugestie wykonania które doradzał P. Dariusz spowodowały, że moje pomysły nie zepsuły końcowego efektu. Jeżeli szukacie wysokiej jakości, to znajdziecie ją w tej firmie. Podłogi nie da się zwinąć jak linoleum :), dlatego zróbcie to raz a dobrze - zbyt wiele jest domorosłych "fachowców" na rynku. Piąta Klepka to profesjonaliści!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Joanna
Termin usługi: 2012

Firma niezwykle solidna, zdecydowanie warto zapłacić trochę więcej za tak wysoką jakość usługi, nie mają równych sobie

Usługi remontowe i budowlane

5.8
AKTUALNY KLIENT
Termin usługi: 18.08.2012

DRODZY PAŃSTWO, SZCZERZE POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. SĄ RZETELNI, CZASEM MAJĄ LEKKI POSLIZG.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
ilona
Termin usługi: 2009,2010

Firma bardzo solidna. Właściciel nie uchyla się od odpowiedzialności. Polecam

Podłogi, posadzki, panele

5.6