Piąty bieg

Piąty bieg

Wybierz numer

792-232-807
b...@osk-piatybieg.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
 • Zdjęcie 1/4 - Piąty bieg Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/4 - Piąty bieg Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/4 - Piąty bieg Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/4 - Piąty bieg Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Kurs prawa jazdy kat. B zł 4 raty 0%. Cena kursu zawiera opłatę za badanie lekarskie, wyrobienie profilu PKK, materiały dydaktyczne.
Najwyższa jakość w super cenie. Podczas kursu opieka instruktora z uprawnieniami egzaminatora.
NASZE WYNIKI:
Mamy zaszczyt zaprezentować wyniki zdawalności z 2018r. Ośrodek szkolenia kierowców piąty bieg uzyskał wynik ponad 50% zdawalności z części praktycznej. Wartość 50% przekroczyły tylko cztery szkoły jazdy w Gdańsku i zapewne tylko kilka w całej Polsce. Natomiast w pierwszej połowie 2018 roku osk piąty bieg uzyskał rekordowy wynik zdawalności z części teoretycznej wynoszący ponad 80%.
 
Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?:
1. Posiadamy młodą, a zarazem doświadczoną kadrę instruktorów z uprawnieniami egzaminatora PORD
2. Jako jedyna szkoła ustalamy jedną niezmienną cenę (nie pobierany opłat za materiały szkoleniowe oraz pierwsze podejście do egzaminów wewnętrznych)
3. Możliwość wykonania badania lekarskiego w naszym ośrodku w bardzo promocyjnej cenie (cena dla naszych kursantów)
4. Pomagamy w wypełnieniu dokumentacji do uzyskania profilu PKK lub wyrobimy go za kursanta

5. Dysponujemy pojazdami takimi samymi jak na egzaminie w Gdańskim PORD
6. Przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne w identycznej formie jak na egzaminie państwowym.
7. Przeprowadzamy egzamin próbny z instruktorem -egzaminatorem.
8. Posiadamy oświetlony plac manewrowy o wymiarach identycznych jak na egzaminie państwowym
9. W programie zajęć praktycznych- nauka jazdy ekologicznej czyli ecodriving
10. Możemy pochwalić się zdawalnością powyżej 50 % (taki wynik uzyskały tylko trzy ośrodki w Gdańsku)
11. Zajęcia teoretyczne odbywają się nie tylko w formie wykładów ale rowniez w formie ćwiczeń z rozwiązywania nowych testów.
12. Możliwość płatności w systemie ratalnym  0% (raty bez pośrednictwa banku)
13. W związku ze zmianami przepisów w 2015 roku istnieje możliwość odbycia teorii bez wychodzenia z domu poprzez e-learning
14. Jeżeli kursanci osk piaty bieg potrzebują jazd dodatkowych możemy zapewnić takie jazdy w bardzo przystępnej cenie!!!
——————————————————————————————————————–
Informacje oraz zapisy; 792-232-807
Zapraszam. Mikołaj Cimaszkiewicz

Najczęściej zadawane pytania

Czy w cenę kursu wliczone są badania ?
Tak. Badnie lekarskie dla naszych kursantw jest bezpłatne. Badanie odbywa się w naszym ośrodku
Czy wyrabiją Państwo profil PKK?
TAK. Dla osób zamieszkałych w Gdańsku wyrabiamy bezpłatnie profil PKK
Na jakich samochodach szkoli Państwa szkoła jazdy?
KIA RIO IV. Identyczna jak na egzaminie Państwowym
Czy musze mieć ukończone 18 lat aby zapisać się na kurs prawa jazdy?
NIE. Na kurs może przystąpić osoba która ma 17 lat i 9 miesięcy
Jaka jest zdawalność w Państwa szkole?
Staramy się utrzymać jak najwyższy poziom nauczania i od 8 lat znajdujemy się w pierwszej piątce z około 50 szkól nauki jazdy w Gdańsku
Czy można w Państwa szkole wybrać sobie instruktora?
Tak można. W naszej szkole szkoli 5 instruktorów na czterech samochodach marki kia rio
Robiłem kurs w innej szkole. Czy można w Państwa ośrodku wykupić jazdy dodatkowe?
Tak. Jazdy dla osób z innych szkół w cenie 80zł/h
Jaka jest cena zdobycia prawa jazdy kat b?
Kurs w naszej szkole kosztuje 2150 zł (uczniowie i studenci mogą liczyć na zniżkę 150zł) . Cena zawiera :badanie lekarskie, materiały dydaktyczne z dostępem do testów on-line, egzaminy wewnętrzne. Do tej ceny należy doliczyć koszt egzaminu Państwowego 170zł oraz koszt wydania prawa jazdy 100,50 zł
Gdzie rozpoczynają się jazdy?
Proponujemy aby kursanci spotykali się z instruktorami w dwóch miejscach. Przy naszym ośrodku na Chełmie lub w Gdańsku Głównym w okolicach dworca PKP

Opinie (160)

Laura
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: luty 2020 

Szczerze polecam szkołę Piąty Bieg. Jak dla mnie najlepsza szkoła w Trójmieście. Jestem po egzaminie, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Mikołaj- świetne przygotowanie teoretyczne i cenne uwagi i rady podczas nauki jazdy. Bartek-najlepszy instruktor na jakiego miałam szczęście trafić, żadnego stresu, presji i czysta przyjemność z nauki. Polecam obu Chłopaków jeśli chcecie być bardzo dobrze przygotowani do egzaminu i bycie dobrymi kierowcami. Dzięki Chłopaki !

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Alina Andrieu
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: maj - grudzień 2015  

Ogromnie i serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg. Jak dla mnie, nie ma lepszego ośrodka w całym Gdańsku : ) Najdłużej jeździłam z Panem Sławkiem, który cierpliwie znosił wielokrotne powtarzanie tych samych błędów, kładł do głowy podstawy i tak samo jak ja wierzył, że kiedyś się uda, chociaż było na prawdę ciężko.... Dziękuję mu za to z całego serca! Potem jeździłam z Panem Mikołajem - obaj są świetnymi i skutecznymi instruktorami. Za to Pan Daniel nauczył mnie rękawa - tu nie ma sobie równych. Sławek i Mikołaj uzbroili się w cierpliwość i uczyli do skutku - zdałam za trzecim razem, co dla Pani w moim wieku (46 lat!) jest nie lada osiągnięciem. Chciałam im bardzo podziękować za cały ten trud, i gorąco wszystkim polecić - są naprawdę rewelacyjni!! Nie nauczy się tylko ten, kto do jazdy samochodem nie ma daru, a takich osób jest niewiele. Przy tym panowie są niezwykle sympatyczni, i chyba się polubiliśmy: ) Słowem, Piąty Bieg to najlepsza droga do pewnego zdania egzaminu, bezpiecznej i udanej jazdy na całe życie - ABSOLUTNIE POLECAM !!

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Martyna
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: lipiec 

Trafiłam tu z polecenia i szczerze polecam każdemu. Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze, zupełnie bezstresowo. Miałam przyjemność uczyć się u Daniela i Mikołaja. Cechuje ich niesamowita kultura osobista, CIERPLIWOŚĆ :) i pasja. Uczą zarówno jazdy typowo pod egzamin jak i w "normalnym" miejskim zgiełku. Dzięki za każdą cenną wskazówkę. PS oczywiście egzamin zdany :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Nora
Termin skorzystania z usługi: listopad 2022 

Bardzo jestem zadowolona ze Szkoły Jazdy Piąty Bieg! Szybko załatwia pilne sprawy, które pojawiają się w trakcie szkolenia, reaguje na prośby i wnioski. Ma świetnych instruktorów, ze szczególnym uwzględnieniem p. Mikołaja i p. Sławka. Obaj panowie posiadają ogromną wiedzę i (co nie zawsze jest typowe) uprzejmość i cierpliwość. Osobiście z pomocą p. Mikołaja jeżdziłam z panem Sławkiem niezwykle uprzejmym i cierpliwym instruktorem, który powoli i z wiedzą tłumaczył kolejny raz te same sprawy, nawet jeśli w trakcie jazdy po tej samej trasie robiłam kolejny raz ten sam błąd. Z czasem ta wiedza ugruntowywała się, ale wystarczyła odrobina dekoncentracji i łup! np. wymusiłam pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym - popatrzyłam na smutną minę istruktora p. Sławka i mocno postanowiłam sobie poprawę ! Na moją prośbę ćwiczyliśmy rękaw i górkę do skutku, co zaprocentowało na egzaminie. I chyba nie było tak źle skoro egzamin zdałam za drugim podejściem, co myślę, że dobrze świadczy o powyższych instruktorach, a jestem osobą w wieku 60 lat i uważam to za sukces. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam Piąty Bieg, ma mądrych i dojrzałych instruktorów! Nora

Ola
Termin skorzystania z usługi: listopad 2022 

Bardzo polecam szkółkę! Zapisując się na kurs szłam z zerowym doświadczeniem i umiejętnościami szczerze nie wierząc, że mogła bym się nauczyć dobrze jeździć. Miałam przyjemność mieć lekcje z instruktorem P.Jarkiem, który jest wymagającym nauczycielem z ogromnym doświadczeniem. Lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze, gdyż miałam je z przesympatycznym oraz cierpliwym instruktorem. Na samym początku nie byłam dobrze nastawiona na jazdy, ponieważ obawiałam się prowadzenia auta, lecz dzięki wsparciu P.Jarka oraz jego spokoju i tłumaczeniu krok po kroku wszystkich manewrów przemogłam się i na zajęcia przychodziłam z uśmiechem. Tak, że serdecznie polecam każdemu Piąty Bieg i jeszcze raz dziękuje mojemu instruktorowi.

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Olga
Termin skorzystania z usługi: październik 2022 

Szkółkę poleciła mi przyjaciółka, sama dzisiaj też mogę z czystym sumieniem ją polecić. egzamin zdałam z pierwszym razem, dzięki kilku czynnikom. Kompetencji oraz spokojowi mojego instruktora (p. Jarka), którego mottem jest przygotowanie kursanta do przetrwania w "miejskiej dżungli", co oczywiście przekłada się na pozytywne zdanie egzaminu. Pewności siebie przed egzaminem, którą szkółka zapewnia solidnym i elastycznym planem jazd. Oraz inteligencji i przewidywaniu w dynamicznie zmieniających się sytuacjach na drodze. Z całą pewnością polecam instruktora p. Jarka i Piąty Bieg, dzięki którym moi znajomi nie obawiają się wychodzić na ulicę. :)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Katarzyna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022 

Gorąco polecam !! Trafiłam do instruktora Pana Patryka po kilku nie zdanych egzaminach. Najlepszy instruktor z dużą cierpliwością. Jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Dzięki niemu naprawdę poczułam się bardzo pewnie za kierownicą i wiedziałam, że jestem perfekcyjnie przygotowana do egzaminu. Egzamin z dany bez najmniejszych problemów. Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Julia Giniewicz
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

Bardzo polecam ️ Przyszłam do "Piątegu Biegu" po bardzo stresujących jazdach w innej szkółce. Od pierwszej jazd mój stres związku z jazda autem zaczął zanikać. Myśle ze duży wpływ na to miało bardzo spokojne i profesjonalne podejście mojego instruktora Bartka którego każdemu bardzo polecam!!! Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczył, nieudane manewry wykonywaliśmy tyle raz aż były wykonane prawidłowo. Przeniesienie ze starej szkółki tez przeszło bezproblemowo tzn. wszystkim zajął się bardzo miły Pan Mikołaj. Żałuje ze nie zdecydowałam się od samego początku na te szkółkę jazdy ️

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Patrycja
Termin skorzystania z usługi: maj 2022 

Serdecznie polecam Piąty bieg. Zajęcia teoretyczne super prowadzone przez Pana Mikołaja ( egzamin zdany bez problemu), z kolei jazdy z Patrykiem to sama przyjemność. Wiedza i wskazówki odnośnie egzaminu jakie mi przekazał w łatwy i przyjemny sposób pomogły mi zdać praktykę. Nigdy nie miał problemu żeby niektóre sytuacje na drodze tłumaczyć po kilka razy, wszystko wytłumaczone a czasem nawet rozrysowane :) . System umawiania się z Patrykiem na jazdy zasługuje na 6+ :) Polecam jazdy z Patrykiem :)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agata
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Szczerze polecam tę szkołę jazdy. Korzystałam z dodatkowych godzin po bardzo długiej przerwie w jeżdżeniu autem. Praktycznie uczyłam się od nowa :). Jazdy miałam z Panem Mateuszem. Zawsze czułam się komfortowo, spokojnie. Jest bardzo życzliwy, tworzy miłą atmosferę, co bardzo sprzyja opanowaniu stresu podczas jazdy. Tym sposobem, po wieloletniej przerwie, zaczęłam jeździć autem! Muszę nadmienić, że wcześniej próbowałam już w innych szkołach jazdy, ale dopiero Pan Mateusz sprawił, ze przełamałam wszystkie swoje lęki. Polecam!

w kategorii

Kursy prawa jazdy

5.8
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
kris
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

OSK Piaty Bieg na 6+teoria Pan Mikolaj rewelacyjnie wytlumaczy wszystko, dotrze swoim zaangazowaniem i podejsciem do kazdego nawet malo zainteresowanego sluchacza.Natomiast jezeli chodzi o praktyke bardzo mocno polecam Pana Mateusza, swoim sposobem nauczania i indywidualnym podejsciem do kursanta Potrafi napewno kazdego nauczyc wzorowej i prawidlowej jazdysam jestem ciezka osoba cyt.skrzyzowanie, zwalniamy, rozgladamy sie a jak nic nie jedzie to spierd.....trafione podejscie jak do mnie

Danuta
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021 

Polecam osk Piąty Bieg - instruktor Mateusz - bardzo cierpliwy, stawia duży nacisk na technikę jazdy, zawsze dobrze zorganizowany i sympatyczny.

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kursant
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021 

Polecam osk 5 bieg i Instruktora Mateusza super podejście duzo cierpliwosci pelne zangazowanie aby kursant stał się dobrym kierowca ;-)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

5.8
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  -
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Karolina
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021 

Polecam szkołę, szczególnie Mateusza. Profesjonalne podejście spowodowało, że już na pierwszych jazdach poczułam się swobodnie i pewnie. Osoba która tłumaczy wszystko po kolei z ogromną cierpliwością jest warta polecenia. Egzamin zdany tylko dzięki Mateuszowi. Polecam :)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  -
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  -
 • przystępność cen:
  -
 • ocena ogólna:
  6
Arek Świtek
Termin skorzystania z usługi: luty 2021 

Bardzo dobra szkółka miło mi się tam uczyło, bardzo dobrze uczyli, wszystkie egzaminy zdałem jako ja za pierwszym razem i bardzo polecam jak macie możliwość jeździć albo z Panem Mikołajem bądź z Panem Patrykiem

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ania
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021 

Super organizacja oraz latwy i szybki kontakt. Jezdzilam z Panem Mikolajem i Panem Patrykiem i bardzo serdecznie polecam. Praktyka zdana za pierwszym razem, dzieki swietnemu przygotowaniu przez instruktorow. Instruktorzy z duzym doswiadczeniem, wiedza na co kursant powinien zwrocic uwage. Najlepsza szkola jazdy w trojmiescie. Polecam bardzo, bardzo serdecznie.

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maria Nowak
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021 

Jestem bardzo zadowolona z kursu oraz z instruktorów, jeździłam z Panem Mikołajem i Patrykiem, serdecznie polecam

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Julia
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021 

Trafiłam do "Piątego biegu" na jazdy doszkalające do Patryka. Ogromne zaangażowanie i cierpliwość i chęć wyjaśnienia każdej małej rzeczy, brak oceniania, stresowej atmosfery-wręcz przeciwnie, czułam się bardzo komfortowo i ogrom wiedzy wynosiłam z każdych jazd, polecam z całego serca i z czystym sumieniem:)

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Natalia
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021 

Bardzo serdecznie polecam! Gdy wybierałam szkółkę sama kierowałam się opiniami stąd i się nie zawiodłam. Jazdy miałam z Patrykiem i Mikołajem. Bardzo fajna atmosfera i podejście. Egzamin zdałam za pierwszym razem ;).

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Filip
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021 

Polecam, wszystko na najwyższym poziomie

w kategorii

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6