Piekarnia Piotr Gotowała w Gdyni przy ul. Legionów 56 to miejsce, gdzie zapach świeżego chleba i słodkich wypieków wita Cię od progu. W ofercie znajdziesz szeroki wybór chlebów: razowych, białych, z ziarnami, słonecznikowych, a także pyszne bułki, bagietki, kajzerki, drożdżówki, pączki, rogaliki z makiem i serem. Piekarnia Piotr Gotowała to gwarancja najwyższej jakości i tradycyjnych receptur. Zapraszamy!

Najlepsze cukiernie i piekarnie Gdynia
Ranking 2025: najlepsze cukiernie i piekarnie w Trójmieście

Ranking 2025: najlepsze cukiernie i piekarnie w Trójmieście

Ranking - najlepsze cukiernie i piekarnie w Trójmieście. Szukasz miejsca, gdzie kupisz smaczne wypieki w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych cukierni i piekarni w Trójmieście. 14 listopada 2025 zostaną opublikowane najlepsze wulkanizacje w Trójmieście.
(42 opinie)

Inne z kategorii Cukiernie i piekarnie

Piekarnia - Cukiernia Szydłowski

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 37
Zobacz więcej

Cukiernia Baccate

Gdańsk, Wilków Morskich 12
Zobacz więcej

UMAM Hemara

Gdańsk, Mariana Hemara 1
Zobacz więcej

Oceny (34)

podsumowanie " Wśród opinii o piekarni dominują pozytywne oceny. Klienci chwalą wysoką jakość i świeżość pieczywa, szeroki wybór oraz tradycyjne receptury. Doceniane są także wyroby cukiernicze. Zdarzają się jednak uwagi do obsługi " Na podstawie zweryfikowanych opinii czytelników.
Kasia
Termin usługi: listopad 2024 

Piekarnia na Legionów. Kupuję tam rogale z marmoladą, bo lubię. to tyle z pozytywów. Wchodząc do sklepu mam.ochote odrazu wyjść. Pusty sklep a w nim jak w ulu. Ekspedientki zajęte głośną rozmową. Tak jest za każdym razem. Kupuję rzadko, 2 razy w miesiącu. Nie wiem jak było wcześniej, ale to co jest teraz to porażka. Panie obsługują nie przerywając swoich głośnych rozmów. Nie słyszą jak się o coś pyta, mylą się.

Cukiernie i piekarnie

1.9
Jarek
Termin usługi: listopad 2024 

Bardzo dobre wypieki i duży asortyment. Uwielbiam ich paluchy serowe ,choć kiedyś były dużo większe. Bardzo szybka i miła obsługa.

Cukiernie i piekarnie

6.0
marcin
Termin usługi: listopad 2024 

Kupuję co drugi dzień pyszny chleb oliwski. Ale polecam też chleb cebulowy i słoneczko . Bułki też są ok. Nigdy nie trafiłem żeby było coś nie tak i tak już od 40 lat

Cukiernie i piekarnie

6.0
piotr
Termin usługi: wrzesień 2024 

Smacznie i swiezo

Cukiernie i piekarnie

6.0
Adam
Termin usługi: czerwiec 2024 

W piekarni Gotowały robię zakupy od dziecka, czyli już ponad 20 lat. Na szczególną uwagę zasługują wypieki żytnie jak klasyki - chleb oliwski czy wiejski. A także mój ulubiony (który najlepiej spożyć krótko bo zakupie) z trzech rodzajów zboża, słowiański. Jak się dobrze zagada do pań sprzedawczyń, to można się trochę dowiedzieć o produkcji pieczywo. Część produktów jest jeszcze wypiekana przy użyciu tradycyjnego pieca opalanego drewnem.

Cukiernie i piekarnie

6.0
Maja
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo dobre, cieplutkie pieczywo pieczone na recepturach od od lat tych samych. Polecam!

Cukiernie i piekarnie

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2024 

Okropnie i nie miłe ekspedientki w szczególności pani z blond włosami mtora mnie ostatnio obsługiwała. żenada!!!!

Cukiernie i piekarnie

1.0
Kobieta 48
  

Z taką złośliwości po raz pierwszy się spotkałam w piekarni na morskiej13.Ekspedientka zrobiła łaskę gdy kupujac chleb poprosilam o dodatkowy woreczek (nie reklamówke)tłumaczyłam iż w pracy zrobię sobie śniadanie i zabezpieczeń pieczywo..Oburzona jeszcze tym że musiała iść to zmienić 20.Zł bo nie miała wydać rzuciła mi na tacę bezczelnie resztę. Najgorsza obsługa z jaką się spotkałam.Moim zadaniem dziewczyną nie powinna pracować w handlu.Z innych piekarni pana piotra gotowała jestem zadowolona.

Cukiernie i piekarnie

2.0
nexia
  

Pieczywo naprawdę niezłe, przy założeniu, że świeże. Niestety, bardzo często ODŚWIEŻANE! To widać , mocno przypieczone, no bo już któryś raz. Tak, wiem, każda piekarnia to robi, ale chleb od gotowały, nie przesadzę jak powiem, że jest najdroższy w Gdyni. Nie do zaakceptowania, że sprzedaje stary chleb w cenie nowego!!!! Mimo to kupuję, wyłącznie wtedy, gdy widzę, kiedy jest naprawdę świeży.

Cukiernie i piekarnie

1.8
Klient
  

Piekarnia przy legionów mały ciasny sklepik za dużo towaru typu nabiał itp, pieczywo prawie nie widoczne pozastawiane chłodniami, do tego zazwyczaj za mocno spieczone, zalatuje chemią. Jedynie obsługa miła mimo że skandaliczne warunki do pracy. Nie polecam.

Cukiernie i piekarnie

3.4
Basia
  

Jestem stałą klientką, pieczywo od p. Gotowały kupuję przy ul. Władysława IV/róg Piłsudskiego. Produkty b. dobre, mój ulubiony chleb to razowy ze słonecznikiem. Panie w sklepie b. miłe, sympatyczne i uczynne. Polecam!!!

wieloletni klient
  

Obsługa przy ul. Legionów bardzo dobra, przy ul. Piłsudskiego Panie są zajęte głównie rozmową z sobą, a klienci im tylko w tym przeszkadzają, przy ul. Abrahama jest różnie, w zależności od tego na jaką Panią się trafi, a na hali targowej lepiej o nic nie pytać bo Panie mogą zbesztać i pokazać kto tam rządzi. Chleb dobry tylko czasami deska przesolona.

Cukiernie i piekarnie

4.0
Paweł
  

obejrzyjcie państwo skład !czego tam nie ma, niedopieczony, zamiast zakwasu kwas mlekowy i cytrynow, glukoza bo drożdze szybko pracują foremka nasmarowana starym zjełczałym rzepakowym olejem zjadłem piętke tego cuda niesmak mam do dzisiaj , Panie piekarz dlaczego zawsze do razowego okrągłego walisz Pan tyle soli ryj wykrzywia, obsluga miła pieczywo słabe

Cukiernie i piekarnie

3.6
Marek stały klient
  

Od jakiegoś czasu chleb (uwielbiałem słoneczko) jest nie do jedzenia, stary i suchy. Codziennie kupuje na hali targowej i coraz trudniej kupić dobrej jakości chleb w godzinach późnopopołudniowych.

Cukiernie i piekarnie

3.6
stały klient
  

byłem w sobotę w piekarni na Legionów. Panie uwijały się, ale pewien niemiły Pan zaczął wydzierać się na nie, moim zdaniem bez większych podstaw. Jeśli nawet ma cos do powiedzenia pracownikom to nie powinien robić tego wśród klientów. Używanie słów potocznie uznanych jako wulgarne kwalifikuje tego Pana co najwyżej do obsługi PGR'u a nie zarządzania personelem.

Cukiernie i piekarnie

6.0
Arek Supecki
  

Ja rozumiem, że w okresie przedświątecznym i noworocznym obsługa ma niewesoło, ale to nie powód aby traktować klienta jak za komuny. Proszę obsługę z piekarni na hali w Gdyni wysłać na szkolenie obsługi klienta a potem, za pomocą tzw. tajemniczego klienta, sprawdzić czy są wyniki. Jeżeli nie ma - po premii. Jeżeli dalej nie zadziała - na zieloną trawkę. Piekarnia jest jedną z najlepszych w Trójmieście (wybór i jakość pieczywa) i takie jednostkowe 'czarne owce' tylko psują wizerunek całej firmy. Pozdrawiam

Cukiernie i piekarnie

4.4
ona
  

Bardzo dobre pieczywo

Cukiernie i piekarnie

6.0
Pysia 30
  

Jestem stała klientka tej piekarni na Abrahama i nigdy nie spotkałąm sie z tym żeby obsługa była nie miła ,wręcz przeciwnie zawsze fachowo doradzi w związku z zakupem chleba.Jestem diabetykiem wiec musze być pod stała opieka meczyczną i owa pracownica (mała czarna) zawsze mi doradzi. Jeśli chodzi o wypieki ciastkarskie sa na 6 a chleb jest nie powtarzalnie pyszny.

Cukiernie i piekarnie

5.0
klientka
  

Jako stala klientka kupuje pieczywo codziennie u Gotowały jednak widzac pania ekspedientke mała, w ciemnych wlosach czasem w okularach ktora kiedys byla na Abrahama a teraz i na Władyslawa poprostu nie wchodze i kupuje chleb gdzies indziej. Pani niemila, bezczelna z wyniosla mina i przemadrzalym glosem tylko zniecheca i to nie tylko moja opinia! Jakby zjadla wszystkie rozumy i byla tam za kare.

Cukiernie i piekarnie

3.4
Konsument
  

Po raz kolejny wchodząc do sklepu natrafiając na pewną Panią nie usłyszałam odpowiedzi na zwykłe "dzień dobry" Pani obsługująca wiecznie naburmuszona ( 12.09) godziny poranne , normalnie mam pecha na tę panią, pozostała ekipa widać,że bardzo się stara, kulturalne z usmiechem na twarzy , ale ta Pani chyba tam pracuje za karę ,wyraz twarzy budzi zgrozę, smutne , w każdym razie ja już tego punktu nie będę odwiedzać ....

Cukiernie i piekarnie

3.6