Pierogarnia Na Pierogi

80-354 Gdańsk, Subisława 30
(Hala Gulden, przy głównym deptaku na Żabiance) Mapka
780-049-979
n...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 19:00
sob11:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Pierogowy zawrót głowy!
Codziennie świeża porcja domowych specjałów.
Duże domowe pierogi, wytrawne i na słodko, pyszne zupy i barszczyk czerwony na naturalnym zakwasie.
Można zjeść na miejscu albo zabrać ze sobą na wynos ciepłe lub zimne.

Pierogarnia Na Pierogi właśnie rozpoczęła swoją działalność na gdańskiej Żabiance.Mamy spore doświadczenie w lepieniu pysznych pierogów bo od ponad 4 lat z sukcesem prowadzimy bliźniaczą Pierogarnię w centralnej Polsce.
W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione pierogi wytrawne i na słodko, które codziennie lepimy na oczach gości, używając tylko świeżych składników od lokalnych dostawców. Nie używamy konserwantów i ulepszaczy smaku, gdyż nasze pierogi ich nie potrzebują :)
Codziennie mamy do zaoferowania inną zupę dnia oraz czerwony barszczyk wegetariański, do którego można dobrać uszka mięsne lub grzybowe. Barszczyk jest naturalny, przyrządzany jest na zakwasie z buraków, które sami kisimy.
Od niedawna w sprzedaży mamy brązowe pierogi z ciasta kakaowego z bananem i czekoladą, którymi zachwycają się nie tylko najmłodsi.
W okresie Świąt Bożego Narodzenia przyjmujemy zamówienia na tradycyjne pierogi z kapustą i szlachetnymi grzybami leśnymi oraz uszka z grzybami.
Zawsze dbamy o naszych gości a nasza obsługa jest miła, uśmiechnięta i pomocna. Jeśli i Ty chcesz poczuć przyjazną atmosferę i aromat domowych potraw – wpadaj Na Pierogi!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Pierogarnie

 • obsługa:
  6
   
 • menu:
  6
   
 • jakość potraw:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

ewa - opinia

Bardzo dobre domowe pierogi. Dużo farszu. Cienkie, delikatne ciasto. Pyszna zupa i barszczyk czerwony na naturalnym zakwasie. W bardzo przystępnej cenie.

 • ewa
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »