Pink Shop

81-359 Gdynia, Zygmunta Augusta 9 Mapka
58 661-11-30, 500-058-513
p...@pinkshop.pl pokaż
www.pinkshop.pl
/pinkshopgdynia
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 22:00

Napisali o nas

  • Izolacja a życie intymne: pragniemy siebie bardziej?
    Izolacja a życie intymne: pragniemy siebie bardziej? 3 kwietnia 2020 (191 opinii) Zamknięci w mieszkaniach przez ostatnie tygodnie spędzamy ze sobą całe dnie. Dla związków to szansa na rozwój, ale też zagrożenie większą częstotliwością konfliktów. Czy...

O nas

Największy sklep erotyczny w Trójmieście. Jedyny dyskretny sklep w centrum Gdyni. Specjalna oferta BDSM, oraz GREYROOM. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment wibratorów, masturbatorów, bielizny oraz żeli i kosmetyków.

Pink Shop jest siecią sklepów ze starannie dobraną ofertą towarów dla dorosłych. Posiadamy szeroki asortyment wibratorów, masturbatorów, żeli i kosmetyków. Przyjazny wystrój wnętrza pozwala na dokonywanie komfortowych zakupów. W sklepach Pink Shop znajdą Państwo gadżety najbardziej znanych i zaufanych marek produkujących asortyment dla dorosłych. Pink Shop posiada również linie kosmetyków, suplementów dla mężczyzn i kobiet zwiększające przyjemność z seksu. Ponadto posiadamy rozbudowaną ofertę fetyszu adresowaną do wymagających Klientów. Personel naszych sklepów z łatwością pomoże dokonać najbardziej satysfakcjonującego zakupu służąc swoją wiedzą na temat produktów. Codziennie na każdego klienta czekają specjalne rabaty na wybrane produkty o których na bieżąco informujemy poprzez nasz newsletter. W każdy wtorek ponad 50 nowych produktów z rabatami 50%.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »