Podłogi Jabłoński Usługi parkieciarskie

80-034 Gdańsk, Nieborowska 43/4 Mapka
507-146-853
b...@podlogi-jablonski.pl pokaż

O nas

Wykonujemy podłogi drewniane kompleksowo-od pomiarów na budowach, doradztwie technologicznym, poprzez wykonanie wszelakich prac parkieciarskich, jak i renowację podłóg i schodów.

Firma Podłogi Jabłoński istnieje od 2007 r. na czele z p. Mariuszem Jabłońskim, który w 2014 r. uzyskał tytuł Mistrza Polski w Ogólnopolskich Mistrzostwach Parkieciarzy w kategorii Open. Firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. W ramach prowadzonej działalności Firma stara się na bieżąco wdrażać nowe technologie, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zachodnich.
Firma obsługuje klientów kompleksowo tzn. od pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, projektu podłogi, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę po przez wykonanie prac parkieciarskich, do świadczenia konserwacji podłóg już gotowych. Wykonywane przez Nas podłogi znajdują zastosowanie w mieszkaniach, ale także i w biurach, sklepach, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »