Pokoje3city.pl

80-258 Gdańsk, al. Grunwaldzka 164/3 Mapka
798-251-035
k...@pokoje3city.pl pokaż
https://pokoje3city.pl
/pokoje3city
/pokoje3city
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00

O nas

Pokoje3city.pl to oferta wysokiego standardu mieszkań i pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z myślą o nauce, domowej pracy i odpoczynku. Jesteśmy wsparciem dla najemców, którzy mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Czuwamy i jesteśmy do dyspozycji o każdej porze! Konsultujemy, doradzamy, a kiedy trzeba naprawiamy – oddelegowując naszego Pana konserwatora złotą rączkę. Jesteśmy projektantami dobrych cen i umów, dlatego wiele rzeczy zawieramy w oferowanych kosztach, bez ukrytych mikro druczków. Sami uwielbiamy się otaczać pięknymi rzeczami, dlatego na bieżąco odświeżamy mieszkania, by żyło się  w nich przyjemniej.

Przed podpisaniem umowy, robimy pozytywną weryfikację najemców, dlatego masz pewność mieszanki pozytywnej energii i dobrego towarzystwa. Czasami jesteśmy surowi, dlatego nie tolerujemy głośnych imprez, ale spotkania w gronie znajomych – jak najbardziej! Pamiętaj, że Twój kolega zza ściany ma egzaminy. Lubimy porządek, dlatego każdy z najemców ma przypisane własne indywidualne konto – dzięki temu, mamy jasny podgląd na wszystkie wpłaty.  Jesteśmy słowni – nigdy nie zmieniamy płatności w trakcie trwania umowy.

Wprowadzasz się na gotowe, oddajemy do użytku pełne wyposażenie, oprócz pościeli – bo sami byśmy nie chcieli, spać pod kołdrą, pod którą spał ktoś inny. Ponadto nie chcemy narzucać naszym najemcom, pod czym mają spać, Ty wolisz kołdrę syntetyczną, a My puchową pierzynkę.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »